Dodawanie komentarza

Do tematu: Powiem tyle..

Komentarze do artykułu: Męczarnie w psychiatryku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Powiem tyle..

~H

2006-10-07 03:06:28

Do czego ludzie potrafią być zdolni przechodzi ludzkie pojęcie,ja pier..lę to przez głowę nie przechodzi,chociaż mnie to niestey nie zaskoczyło,bo już wiele się słyszało i widziało.Szczerze to ku...wa nie wiem jak można być takim skurwy....em,od razu mam chęć bardzo się zemścić na takich bydlakach.Nie mówiąc już o masowych zbrodniach,ludzie gdzie wasze sumienie!!! Przecież ja bym już chyba do końca życia nie miał spokojnego snu gdybym kogoś tak zgnoił za nic,a już wogóle ludzi nieszczęśliwych.Sam kiedyś tkwiłem w bardzo głębokiej depresji przez jakieś sześć lat i o dziwo wtedy dopiero poznałem co to jest ludzka podłość,dopiero kiedy jesteś na samym dnie,kiedy najbardziej potrzebujesz pomocy wtedy ludzie najbardziej się odwracają od ciebie.Dlatego poznałem co to jest totalny lęk,agonia,jesteś rozbity do reszty,walczysz już tylko o przetrwanie i najbardziej prozaiczne rzeczy sprawiają ci wielką trudność - znam taki stan doskonale i tym bardziej nie przechodzi mi przez głowę jak można tak traktować ludzi chorych umysłowo,skoro ze zdrowych robią tam chorych!!! Zetknąłem się już z ludzmi których bym nie oszczędził,po prostu niektórzy ludzie to esencja zła,jestem człowiekiem pokojowym ale nie mam politowania dla gnoji,jak widzę innych którzy z przyjemnością zadają ból to nie mam litości dla takich psów (ma to też odniesienie do polityki).Mam takie szczęście że wydostałem się już na powierzchnię i odciąłem się od przeszłości,ale bardzo wątpiłem że przyjdą lepsze dni,inni tego nie doczekują do końca życia.Parę razy chciałem ze sobą skończyć,naprawdę wiem co to znaczy żyć w ciągłej agonii,chociaż dzisiaj to już jestem zupełnie kimś innym,za to jestem tymbardziej wrażliwy na ludzki ból i bardzo nienawidzę tych co zadają go bez powodu.Na szczęście dupa mi stwardniała dosyć i poznałem się na ludziach,mimo to wierzę w ludzi i ich szczere intencje,choć nie jestem naiwny.Nie reprezentuję żadnej religii ale mimo to jakoś z reguły spodziewam się po ludziach rzeczy raczej dobrych,choć nie idealizuję życia.Ale to co nieraz inni odpier..ją,to już tylko woła o pomstę - w takich sytuacjach aż chce się uderzeć.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę