Dodawanie komentarza

Do tematu: Roman Giertych ponownie

Komentarze do artykułu: Strzał w Rokitę

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Roman Giertych ponownie

~bravo LPR !

2006-10-10 17:24:35

wykazal sie madroscia ! teraz maja wielkie zadanie przeglosowac ustawe dekomunizacyjnom i czlonkow trybunalu oraz powolac znowu komisje bankowa ! trzymam Leppera za slowo ze balcerowicz musi trafic do kamieniolomow !

ODPOWIEDZ

:)

~wsw

2006-10-11 06:58:45

a gdzie niby on odejdzie? az mnie smiech bierze jak sobie pomysle ze mial by odejsc np.. do wiezienia hihihi... maly tescik jestes balcerowiczem twoje wplywy w polsce i za granica sa powiedzmy duze, znajomosci z politykami, umiejetnosci, doskonale wyuczony... itd. teraz przychodzi do ciebie przedsiebiorca ktory ma na celu wprowadzenie na rynek polski okreslonego produktu..czy pujdzie on do zwyklego doradcy? tracac powiedzmy duza sume na marketing? czy straci powiedzmy 3/4 wstepnej kwoty na doractwo u znanego polityka ktory to zna innego polityka i przy globie znajomosci produkt wkracza w twoje zycie jako cos normalnego i codziennego np. skoksowany chleb.. 2 kalorie z czystej przenicy (czytaj.. 10% natural 90% chemical) no i co mamy nowy standard zywienia? cos jak macdonald z wielkim hamem + coca cola kaloryczna lol. osobiscie nie wierze ze ludzkosc moze byc az do tego stopnia zdebilizowana.. ale praktyki ktore czasem sam wprowadzam w mojej firmie az mnie z nog zwalaja... bez urazy 20 lat bilem sie w piers ze moj los ciezki .. dalem sobie spokoj..i niestety czas wyniesc cos z tego zycia.. sam uwazam ze jak zaczniesz sie zatracac w myslach co moglo by byc gdybym wygral w totolotka albo dlaczego stworca to mnie wybral na meczenika swoich bledow (czyt. ktos kiedys wymyslil sobie reliigie wbijal ja szabla lub toporem do glowy po to by byl to doskonaly produkt ktory w przyszlosci przyniesie krociowe zyski heh..)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę