Dodawanie komentarza

Do tematu: żydzi

Komentarze do artykułu: Debata budżetowa

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

żydzi

~Kassandra

2006-10-12 08:41:10

Czy wy macie jakieś kompleksy??? Pewnie żadnego żyda na oczy nie widzieliście. Skąd ta nienawiść? Bo mają pięniądzę? Dlatego że pracują i nie użalają się nad swoim losem 10 pokoleń wstecz. Cofacie się w rozwoju, choć patrząc na wasze błędy widać że ten proces jest na ukończeniu!!!
   PS Do wyznawców czystości rasy Polska była okupywana i najeżdżana przez wieki przez Niemców, Ruskich, Tatarów, Kozaków, Austriaków, Szwedów i każdy zostawił swoje geny. Życzę owocnych poszukiwań drzewek genealogicznych!!!!

ODPOWIEDZ

Lepiej Ci ??

~Xena

2006-10-12 09:03:48

To się uśmiałam..

ODPOWIEDZ

Czy ktoś wie?.

~"Waldi"

2006-10-12 10:09:49

Ciekawe jakie plemię nas kiedyś najechało?, zostawiło coś takiego gen-ialnego, Kassandrą nazywając.

ODPOWIEDZ

Ona jest

~ROSOMAK_Navy SEAL

2006-10-12 10:15:13

pozostałością po spermie żydobolszevickiej,czerwonoarmiejców,nkwd lub kałmuków.Nie dziwota,że pisze bzdety lewacko żydowskie.

ODPOWIEDZ

Żydzi pracują?

~H

2006-10-12 13:46:31

nie rozśmieszaj mnie,to Goje pracują na nich!!!Puknij się w tą pustą głowę Kassandra i nie przypisuj nam Polakom jakichś dziwnych cech.Jeśli chodzi o mnie to tylko staram się pokazywać zło tam gdzie ono faktycznie jest,a że za tym złem stoi bardzo wielu Jude no to co ja na to mogę.A zresztą zamiast nas teraz oskarżać sama zacznij zagłębiać się w tej tematyce i skonfrontuj masę dowodów które są na internecie ze swoją opinią Kassandro - powodzenia!

ODPOWIEDZ

Waldiemu :)

~Ant

2006-10-12 18:53:46

Sądzisz, że takim gen...iuszem można ociążyć ,,jakieś,, całe plemię ? Nie bądż rasistą. Co najwyżej, zabłąkany gen...iusz nie mogący wyjść ze stanu upojenia lub na ciężkim kacu. :)

ODPOWIEDZ

Ant-iemu.

~"Waldi"

2006-10-13 13:14:14

Nie jestem rasistą i nigdy nie byłem, ale mam handrę na Kassandrę.

ODPOWIEDZ

:)

~Ant

2006-10-13 15:08:53

Rozumiem... meandry handry na typy Kassandry.
   Pozdrawiam z wyrazami sympatii.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę