Dodawanie komentarza

Do tematu: Ech......

Komentarze do artykułu: Demokracja Tuska

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Ech......

~Ant

2006-10-13 13:18:45

Wszedłem po czasie na forum i brak mi tu Furmana, Obiektywa, Alternatywa, Olo i innych.Nawet zatęskniłem za Antiklerusem. Żyjecie?!!!!
   Mam nadzieję, że nie ulegliście zwątpeniu?

ODPOWIEDZ

PS

~Ant

2006-10-13 13:25:01

Qpa, mam nadzieję, że nie splajtowałeś i i nie wykastrowano Cię z ikry. :)

ODPOWIEDZ

wszyscy są ! tylko

~:-)

2006-10-13 14:05:05

albo zmienili nicki albo są rzadziej..

ODPOWIEDZ

:)

~Ant

2006-10-13 14:53:03

Może na niejasne mechanizmy konspiracja to dobry pomysł. Schodzimy do ,,podziemia,,?

ODPOWIEDZ

Witaj Ant

~qPA!

2006-10-14 00:11:14

I jestem i nie zmieniłem nicka, i nawet nie splajtowałem. Tylko rzadko mam ostatnio ochotę coś napisać. Większość postów tu teraz zamieszczanych wyglądają jak monologi którym można tylko przytakiwać, każde inne zdanie niż piszącego skazuje cię na bycie „spermą żydokomuny”. Czytam artykuły i wychodzę, szkoda że większość wpisujących się tego nie robi i rzadko komentują treść pod którą utrwalają swe złote myśli.

ODPOWIEDZ

Do qPA

~H

2006-10-14 03:45:24

A co myślisz że na innych forach cię nikt nie opluje? To nie ma znaczneia,zawsze różne posty piszą różni ludzie,nie można uogólniać.Ja się mogę z tobą nie zgadzać,ale trafi się ktoś komu przypasuje twój artykół i chociażby dla tego warto wygłaszać swoje poglądy,a zaręczam Cię że nie każdy nazwie Cię spermą żydobolszewii.Doceń to że tu nie ma cenzury,możesz pisać co chcesz i jeśli chcesz sprowokować jakieś ciekawe dyskusje - to sam napisz jakiś ciekawy post.Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

H

~qPA!

2006-10-14 07:08:46

Piszesz o wyrażaniu zdania i dyskusji, ale problem w tym że większość z was wcale nie chce dyskutować jeżeli coś jest inne niż przedstawiacie samemu. Po co więc tracić siłę na argumentację. Gdyby jeszcze ktoś, przynajmniej, zechciał pokusić się o przedstawienie konkretnych przeciw argumentów, a tutaj wszystko zaczyna się i kończy na bluzgach. Z Antem starliśmy się wielokrotnie, ale dzięki temu ze jeden chciał czytać drugiego i coś mu przekazać samemu stając się go zrozumieć w końcu doszliśmy do tego że przy nieco innym spojrzeniu na świat cele mamy takie same. Chcesz spróbować, bardzo proszę. Dziś pod artykułem emeryta wpisałeś się „nic dodać, nic ująć” a wiesz co ja bym napisał? Że w każdym normalnym kraju rząd dba o tych najbogatszych zapewniając im możliwość zdobywania jeszcze większego bogactwa. Paradoks? Nie. Zwyczajna rzecz. Żeby ci co nie mają głowy do interesów, albo szczęścia, mieli u kogo pracować to tych co mają głowę do interesów i szczęście trzeba zachęcić do inwestowania i tworzenia miejsc prac. Jak będą miejsca pracy i ludzie będą zarabiać pieniądze, będą też płacić podatki, ubezpieczenia, będą w budżecie środki na podwyżki emerytur. Tak działa wolnorynkowa ekonomia. Oczywiście to tylko jedno spojrzenie na sprawę, bo wiem doskonale ze większość tych którzy dziś są na szczycie polskiej listy najbogatszych mają swoje majątki z kradzieży i oszustw na wyprzedaży Polski. Ale to że są na wolność jest wina nieporadnego i skorumpowanego wymiaru sprawiedliwości a nie tych którzy chcieliby rozwijać Polską gospodarkę a brak im do tego przychylność rządu.

ODPOWIEDZ

hehehehe.... :)

~Ant

2006-10-14 10:03:31

Witam Qpa i cieszę się, że jesteś w formie. Znowu kusisz do sporu ale dzisiaj ściskam Cię bratersko. :) Na razie.
   PS
   Robisz jachty a więc nie dawaj się podtapiać na forum jakiś oszołomom lub poniesionym emocjami.... co i mi samemu często się zdarza..
   Pozdrawiam jeszcze raz :)
   

ODPOWIEDZ

Cieszę się qPA

~H

2006-10-14 14:05:23

że chcesz spróbować dialogu,może mnie zle odebrałeś,wcale nie chcę tylko wymieniać wyzwisk z tymi co mają odmiene zdanie,tak naprawdę lubię spory bo dają do myślenia,ale zrozum że są też tacy,co tylko napiszą jakiś epitet na takich jak ja i (bynajmniej tak mi się wydaje) wcale nie chcą polemizować.Mniejsza z tym,napisałeś że bogate kraje ułatwiają drogę bogatym - akurat do tego nic nie mam,też jestem podobnego zdania że bogaci tworzą miejsca pracy,nie tylko bezpośrednio ale i pośrednio np.jeśli bogacz korzysta z wielu usług i kupuje wiele rzeczy to tym samym napędza koniukturę - dając innym zarobić.Jeśli chodzi o tego emeryta to uważam że taki człowiek też powienien dostać to co mu się należy.Bo dla bogatego pieniądz na siebie pracuje,a biedny pracuje na bogatego i na własny skoromny zysk.Takie jest odwieczne prawo rynku i nie spieram się z tym,lecz jeśli tak jak w naszym kraju wyprowadza się pieniądze ze skarbu państwa,a biednemu poprzez odpowiednie ustawy zabiera jeszcze z tego skromnego co miał,że ledwo wiąże koniec z końcem - o to coś tu jest nie w porządku.Pomyśl że za poprzednie rządy i ten nasz kochany Hausner wprowadziły m.in. wiek emerytalny od 65 roku życia,przy takim bezrobociu jesteś w stanie dopracować do tego wieku ciągiem?A do tego czy jesteś w stanie utrzymać rodzinę z głodowej pensji?Czy rząd ci na pewno da tą emeryturę,skoro jest niż demograficzny i młodzi wyjeżdżają za granicę - kto na nasze emerytury pózniej zapracuje? I ile onę będą warte? I tu uważam że trzeba nie głosować na PO bo będzie to kontynuacja tego - oszczędzania na najbiedniejszych.Do tego potem biorą się milionerzy jednego dnia i jednej nocy - tacy jak np. Walter,którzy to obracają milionami z naszej kieszeni,a gdzie ci drobni ciułacze?Jesteśmy biedakami wśród bogactwa,mi nie chodzi o luksusy tylko o minimum tego co jest potrzebne do normalnej egzystencji.Wiadamo że o to samo nam wszystkim chodzi,rzeczą która ewentualnie może nas poróżnić są poglądy polityczne.Jeden będzie uważał że to ta partia a drugi że to ta i tak można w kółko,ale po to jest te forum żeby się spierać i dochodzić prawdy i cieszę się że podjełeś jakiś krok w tym kierunku.Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę