Dodawanie komentarza

Do tematu: PiS który tak krzyczy

Komentarze do artykułu: Tam gdzie pali się chleb

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

PiS który tak krzyczy

~czekamy na ustawę

2006-10-16 03:13:12

że im zależy na dobru społeczeństwa a samoobrona przecież partia biedoty polskiej nic nie zrobiły dla tego piekarza zniszczonego przez prawo komunistyczno-podatkowe ?! niech wkońcu ustanowią jakieś ustawy dla firm i ludzi którzy chcą pomóc bezinteresownie ludziom GŁODUJĄCYM !!!

ODPOWIEDZ

Do roboty Kaczyńscy!!!

~RRK

2006-10-16 03:51:54

Właśnie o to chodzi, że PiS w ogóle nie zjmuje sie problemami Polaków, tylko wyłacznie swoimi wewnątrzpartyjnymi sprawami,
   Mamy Prezydenta PiSu
   Mamy Premiera PiSu
   Mamy Od roku rządy PiSu
   I co? I pstro!!!
   Polska nie ma Prezydenta, Premiera, rządu, sejmu, senatu - to jakieś atrapy, które udają ,że coś robią a nie robią nic!
    Dość mam tego gadania, że rząd PRZEZNACZY jakieś pieniądze ( oczywiście kiedyś, nie teraz ) na dożywianie biednych dzieci w Polsce.
   Ja chcę, żeby w Polsce NIE BYŁO BIEDNYCH DZIECI!!!!
   Zeby ludzie godnie żyli, tak jak we wszystkich innych krajach Unii. Toż nawet na Litwie żyją lepiej niż w Polsce
   I TYM MAJĄ ZAJĄĆ SIĘ KACZYŃSCY!
   i TO NATYCHMIAST!
   Do roboty!
   
    A na tym forum zagnieździło się paru staruszków, co to juz niewiele wiedzą i jeszcze mniej rozumieją. Ponarzekają na Żydów, pochwalą PiS, poobrażają porządnych ludzi, powyzywają, potępią największe dla nich zło, czyli PO, - tak po katolicku - i idą spać zadowoleni, dowartościowani. Ulżyło im. I dobrze. Daj im Boże spokojny sen!

ODPOWIEDZ

Rozbawiłeś mnie Rosomaku

~J.M.

2006-10-16 05:36:13

Pis mając takich wyborców może całe życie nic nie robić i zwalać winę na były system. Czy zauważenie że rząd się czymś nie zajmuje jest oznaką lewicowych zapatrywań? Odpowiedz sobie na to na spokojnie. Ja głosowałem na Pis, ale wcale nie sprawia to że ślepo ich popieram. Za dużo jest gadania o tym kto i jak im przeszkadza a za mało konkretnych działań. Jeżeli nie wyborcy mają zwracać swoim posłom uwagę na brak spełniania obietnic przedwyborczych to kto? Kto głosował na Kaczyńskich tylko z myślą o tym że zrobią wreszcie lustracje i dekomunizację może i nie czuję się zawiedziony, ale wielu z nas liczył na konkretne kroki także w wielu dziedzinach gospodarki czy prawa. A tu nic, albo prawie nic. Nie dziw się więc że niektórzy czują się zawiedzeni. Fragment postu o dziadkach faktycznie denerwujący, tu zgodzę się z Tobą.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę