Dodawanie komentarza

Do tematu: Prawo?

Komentarze do artykułu: Tam gdzie pali się chleb

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Prawo?

~RRK

2006-10-16 08:02:45

Dodatkowe pytanie: czy TEN rząd w projekcie zmian podatkowych na przyszły rok przygotowanych przez Ministerstwo Finansów przygotował taką zminę o poadtku VATm żeby państwo nie zdzierało haraczu ( 22% warości) i nie ZARABIAŁO na pomocy udzielanej najuboższym?
   Czy w projekcie nowej ustawy budżetowej zawarto takie przepisy, które NIE BĘDĄ KARAĆ ludzi dobrego serca, za okazywanie tego serca najbardziej potrzebującym?
   Sami sobie odpowiedzcie, zwłaszcza, że projekty tych ustaw mają być lada dzień głosowane w sejmie?
   

ODPOWIEDZ

PS.Do powyższego tłumoka!

~ROSOMAK_Navy SEAL

2006-10-16 08:37:30

To wy nie chcieliście ustawy uwłaszczeniowej,nie poszliście do referendum w tej ważnej dla Polaków sprawie,to wy nie chcieliście własności ponieważ z nią tylko kłopoty-tak wam wmówiła żydowska GW,lewactwo,a sami się,szybko uwłaszczyli.Sami sobie jesteście winni,więc nad sobą teraz placzcie i płaććie.To wam tylko zostało,a lewactwo z waszej głupoty pokłada się,ze śmiechu-jaki to goj głupi.

ODPOWIEDZ

Co za tępactwo!!!

~H

2006-10-16 10:07:49

RRK to że ci się argumenty skończyły to widzę,ale dalej nie odpowiadasz na moją prśbę odnośnie wynalezienia jakichś wad w PO,co jest nie widzisz ich? Poza tym to co Rosomak teraz pisze jest tak jasne jak słońce,nie docierają do ciebie oczywiste rzeczy.Piszesz kłamstwo,chociaż sam nie wiesz czy masz rację.Oj puknij się w tą wypraną główkę.

ODPOWIEDZ

RRK

~RuRKa :-)

2006-10-16 10:08:08

Odejdź stąd w pokoju i nie pisz glupot. To już i śmieszne nie jest...

ODPOWIEDZ

Do H

~RRK

2006-10-16 11:48:56

Tematem moich rozważań jest władza i jej stosunek do obywateli. Nie wiem jak PO sprawowałaby władzę. Wiem jak sprawuje PiS. W mojej ocenie poza słuszną i dobrze przeprowadzoną dzięki Macierewiczowi likwidacją WSI, rząd Kaczyńskiego nie zrobił NIC dla Polaków. Nic, co poprawiłoby ludzki, bardzo nędzny w Polsce byt.
   Nie oceniam partii politycznych w ogóle. Oceniam te, które mają wpływ na nasze życie, czyli rządzą. PiS zapowiadał piękny program, z którego nic nie zrealizował. Nawet nie zaczął. Nawet JEDEN projekt jakiejś ustawy, która byłaby zapowiedzią poprawy losu nędzarzy, jakimi dzisiaj są polscy emeryci, ludzie, których mozliwości obrony swoich interesów są bardzo znikome - nie wpłynął do laski marszałkowskiej. Nie ma także żadnych konkretnych projektów by ograniczyć emerytury esbeków, którzy otrzymują dziesięciokrotnie więcej pieniędzy niż uczciwy człowiek, który rzetelnie przepracował całe życie. Kaczyński mówi co zrobi, jak będzie dobrze i na tym koniec. Jak wszyscy jego poprzednicy nie robi nic. A raczej robi dla swoich. Obsadza stołki, rozbudowuje państwowe instytucje, żeby stworzyć nowe miejsca dla swoich. Wydaje ogromne pieniadze na potrzeby swoich towarzyszy partyjnych. Nawet chce stworzyć dodatkowe województwo, bo to oznacza ileś tam dodatkowych stołków dla PiSu, za które naród będzie musiał zapłacić.
   Znam programy wyborcze partii. Wszystkie są na swój sposób piekne.
   Ale tylko PiS otrzymał szansę zrealizowania swojego. I to bez najmniejszych przeszkód. Mają Prezydenta, mają Premiera, mają Marszałka Sejmu, mieli i pewnie znowu będą mieli większość w Sejmie. Rządzą juz rok. I co? I pstro! I nic.
   Pożyjemy, zobaczymy.
   Chciałbym, żeby było inaczej, żeby powstały prawa, które pozwolą odżyć umęczonym, sponiewieranym ludziom. I obojętne mi czy zrobi to PiS, czy PO czy jakakolwiek inna partia ( może tylko nie chciałbym zawdzięczać pozytywnych zmian SLD, ale na szczęście małe mają komuchy szanse na ponowne dorwanie się do stołków i oczywiście nie wierzę w to, żeby przejmowali się losem Polaków)
   
   Drodzy Panowie, przerywam tę dyskusję. Czas pokaże kto z nas miał rację.
   I wierzcie mi, że jeśli okaże się, że nie ja, że się myliłem - odezwę się i z radością przyznam Wam rację. Bo nie o moje ambicje tu idzie, nie toczę walki politycznej, usiłuję po swojemu upominac się o prawdę, o los skrzywdzonych, o los tych, którzy poświęcili swoje życie, często szansę na awans, na lepszą pracę, na lepsze zycie swoich rodzin, na kształcenie dzieci - żeby Polska była Polską. A dziś stoją przed dylematem czy kupić chleb, czy mleko, czy lekarstwo - bo na te trzy rzeczy naraz nie starczy.
   A jesli okaże się, że to ja miałem rację - wcale nie będzie mnie to cieszyć. Gorzka satysfakcja - cóż komu z tego.
   Wiem jedno, że KAŻDEJ WŁADZY będę tak samo patrzeć na ręce i tak samo piętnować to co złe i Was proszę o to samo.
   Pozdrawiam
   Szczęść Wam Boże!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę