Dodawanie komentarza

Do tematu: Łyżwiński tyle nakradł i

Komentarze do artykułu: Tam gdzie pali się chleb

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Łyżwiński tyle nakradł i

~trzymamzasłowo

2006-10-16 10:48:55

ma tak ogromne dłógi że już chyba dogonił komuchów za czasów rozkradania Polski !? teraz muszą WSZYSTKIE SŁÓŻBY SIĘ WYKAZAĆ I SKAZAĆ TYCH URZĘDNIKÓW CO KRADNĄ ! A koalicja musi takie rzewczy przetrwać ! bo przede wszystkim to musi buć państwo PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI !!!!!

ODPOWIEDZ

Przestańcie się łudzić

~RRK

2006-10-16 11:18:38

Ależ Łyżwińscy są w Samoobronie. W tej samej Samoobronie, z którą Kaczyński idzie ręka w rekę. Po godz. 22-ej Prezydent Polski wręczy Lepperowi ponownie nominację na wicepremiera. Temu samemu Lepperowi, który trzyma u siebie łyżwińskich i innych krętaczy i oszustów.
   Czy ktoś jeszcze ma jakieś złudzenia co do naprawy Rzeczpospolitej przez Łyżwińskich, Lipińskich, Mojzesowiczów, itp posłów?
   
   

ODPOWIEDZ

No..., no.., Rosomak!.

~"Waldi"

2006-10-17 12:07:05

Zaczynasz mnie zaskakiwać, jeszcze niedawno miałeś inne zdanie na temat Samoobrony.
   Pisałem kiedyś, tu i tam /choć nie jestem w Samoobronie/ o genezie jej powstania, jak również o jej Programie, który jest w większości przekonujący. Jednak b.poważnie zmartwiłem się, kiedy Lepper zaczął coś pleść o utworzeniu rządu z PO, SLD /co mogłem pomyśleć? -znowu zdrada/. Mam nadzieję, że Samoobrona z kogokolwiek by się nie składała, będzie trwała przy swoim programie, który również ma na celu jak PiS i LPR, wywalenie z posad i osądzenie tych widocznych i niewidocznych lewackich śmierdzieli.
   Polakom w Polsce i zagranicą należy otworzyć oczy bo inaczej staniemy się parobkami europy i świata - /już częściowo jesteśmy/.
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę