Dodawanie komentarza

Do tematu: Ubolewam nad tą decyzją...

Komentarze do artykułu: I wrócił...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Ubolewam nad tą decyzją...

~Kriss

2006-10-16 15:34:43

A jednak zdaję sobie sprawę, że nie ma wyjścia. Na jakikolwiek inny sensowny układ w tym Sejmie nie mam mowy. Po wyborach sytuacja będzie podobna a ewentualna wizja koalicji PO-SLD wzbudza we mnie odruch wymiotny. Rada jest tylko jedna, wykorzystać Leppera jako maszynki do głosowania, zburzyć filary skorumpowanej III RP, zmnienić ile się da, a później rozbić Samoobronę i odesłać jej liderów z Lepperem na czele tam gdzie ich miejsce: za kratki! Cyniczne ale tylko w ten sposób można postępować z Lepperem, człowiekiem bez zasad jak każdy szuler.

ODPOWIEDZ

re

~zenek

2006-10-16 18:54:43

kompletna racja (to tak jak z moja zona),ale przeciez wszystkie kompromisy zawierane sa z koniecznosci
   a nie z przyjemnosci,nie jestem jednak pewien czy nowe wybory nie byly by lepsze??? ale to wszystko chyba by zalezalo od ludzi czy juz zrozumieli???

ODPOWIEDZ

do noe , zgadza się

~prawnik

2006-10-17 01:18:12

ale przy założeniu że skazani nie będą mogli kandydować ! tylko wtedy można mówić o demokracji ! mamy teraz prawo komunistyczne pozwalające kandydować skazańcom do sejmu i senatu !!!!

ODPOWIEDZ

.

~ds_

2006-10-17 02:32:10

nie wiem czemu juz dawno nie wprowadzili tej zasady - ma wyrok - zakaz kandydowania. Nawet na stróża czy jakiegos portiera wymagają zaświadczenia o niekaralnosci, a tu... Lepper wysypywał zboże od ludzi - ponoc wyszedł na meczennika, jak to go prowadzili zakutego w kajdanki, a teraz oficjalnie był ministrem rolnictwa. Niech juz ta samoobrona jest w rządzie, ale Lepperowi odebrać immunitet i za kratki - ma kilka wyroków.

ODPOWIEDZ

te zboże to nic

~prawnik

2006-10-17 03:26:34

to była po prostu walka z przekupnym i zdradzieckim rządem komuchów co nas rozsprzedawali do UE i sprowadzali zboże do kraju rolniczego by wykończyć rolników !!!! ale ja piszę o pospolitej przestępczości ! albo finansowym malwersacjom czy innycm rodzajom bandyckich przesępstw !!! zakaz kandydowania z wyrokiem !!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę