Dodawanie komentarza

Do tematu: Dobrze się stało, co jest.

Komentarze do artykułu: Scenariusz pewnej zmiany

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Dobrze się stało, co jest.

~"Waldi"

2006-10-18 13:20:09

Mamy trzy partie w koalicji PiS, LPR, SO, mimo różnorodności, cele mają wspólne - TAK TRZYMAĆ. Nigdy nie zaufałbym rządom jednej partii, to już było /ostatnio SLD/.
   Z ICH determinacji /tych 3-ch partii/, my POLACY możemy odnieść tylko korzyści, jakie? -zobaczymy.
   Problemem jest, jak uświadomić pozostałą część POLAKÓW żyjących iluzją, m.innymi: UNIA MA, TO NAM DA.

ODPOWIEDZ

Ale PIS

~H

2006-10-20 10:18:26

nie chce się zgodzić na te zasiłki - oby.

ODPOWIEDZ

Tak już mamy

~wkurzony

2006-10-18 14:11:51

z naszych nędznych pensji będziemy płacić bezterminowo po 800zł dla bezrobotnych(ja zarabiam 760zł na rękę, od tego jeszcze trzeba odjąć bilet miesięczny żeby do tej pracy dojechać) no i co szef da mi podwyżkę? A z czego? Przecież ślepy nie jestem, zakład ledwo przędzie. Jedno wiem, ja na partię która karmi na mój koszt darmozjadów więcej nie zagłosuję. Zasiłek ma służyć przetrwaniu zanim nie znajdzie się innej pracy a nie być sposobem na życie. A bezterminowy i w takiej wysokości na pewno stanie się dla wielu tym drugim. Już przez to przechodzili chociażby Niemcy, teraz wycofują się z wysokich zasiłków. A u nas co? Uczymy się na cudzych błędach? Gówno się uczymy, bo przecież za błędy nie zapłacą politycy tylko podatnicy. Politycy mają radochę bo utrzymali stołki. A dzisiaj ustawa o nie zatrudnianiu agentów, i co? Pis głosował przeciw jej wprowadzeniu i taka to dekomunizacja, tylko na pokaz. Komuna jest, była i będzie i śmieje się nam w twarz, a wszystkim politykom chodzi tylko o posadki i napychanie kabzy.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę