Dodawanie komentarza

Do tematu: Pan Tomasz.

Komentarze do artykułu: Psychiatria w Polsce

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Pan Tomasz.

~ciagle z nadzieja...

2009-10-03 15:18:54

Kto blizej poznal Pana Tomasza Sowinskiego, ten bez watpienia jest w stanie stwierdzic, ze czlowiek ten ma spore problemy emocjonalne. Nie wiem, jacy sasiedzi czy znajomi wyrazili o nim inna opinie we wspomnianej wyzej petycji ?! Szkoda, ze lista ta nie moze zostac ujawniona bo zapewne wiele osob z jego bliskiego otoczenia nie jeden raz slyszalo jego awantury, akty agresji, czy odrealnione insynuacje i podejrzenia itp Dziwi mnie, ze na temat tego czlowieka pojawiaja sie artykuly mowiace o jego bohaterskim czynie a jednoczesnie nikt nie zainteresowal sie rozmowa z jego rodzina, nikt nie przeprowadzil wywiadu srodowiskowego z sasiadami, nie bylo zadnej wizji lokalnej zamieszkiwanego przez niego miejsca.Niewatpliwie, to co dzieje sie w oddzialach psychiatrcznych w Polsce wymaga dzialan i poprawy.Mam jednak wrazenie, ze Pan Tomasz Sowinski poprzez sprytne naglosnienie sprawy w mediach, odciagnal uwage od swoich emocjonalnych problemow.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę