Dodawanie komentarza

Do tematu: Do red. nacz.

Komentarze do artykułu: Psychiatria w Polsce

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Do red. nacz.

~H

2006-10-20 10:30:33

Mam takie pytanie:jak się zamieszcza swoje wypowiedzi na forum hotnewsa? Na górze strony głównej jest taka ikona forum,jak się tam wejdzie to nie ma ani jednej opinii (domyślam się że jest to ogólnotematyczne forum) i szczerze nie wiem jak dodać tam swoją opinię.Do tego wpadł mi pomysł żeby stworzyć takie forum w którym można się wymieniać nie tylko treścią,ale również np.wystawiać jakieś zdjęcia,bo mam kilka ciekawych które chciałbym pokazać szerszej grupie odbiorców,ale nie bardzo mam jak je przedstawić.Oczywiście taki hotnews jaki już teraz jest i tak mnie zadowala,głównie za brak cenzury - chwała panu redaktorowi za to,ale właśnie taki jeszcze mój pomysł w myśl rozwoju tego świetnego portalu,żeby stworzyć właśnie taką możliwość.Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ

Do H - tomasa

~luzak

2006-10-20 14:13:10

Odebrałem, miło mi, ale tyle tego, że pozwolę odpisać sobie dopiero w sobotę. Przepraszam. Gratuluję pomysłu z forum. Hotnews stale się rozwija, pamiętam moje pierwsze spotkanie z portalem. I też mi miło.

ODPOWIEDZ

Cieszę się...

~H

2006-10-20 13:22:14

i nie mogę się doczekać.Pzdr. :)

ODPOWIEDZ

odp.

~red.nacz.

2006-10-20 12:57:57

w przyszłym roku bedzie forum w technologii web 2.0, a wiec zdjecia, filmy, oraz komentowanie...tyle ze głosowe audio :) Na razie forum działa pod danymi artykułami. (nie tylko forum...ale nowy hotnews).

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę