Dodawanie komentarza

Do tematu: Klub zesłanych

Komentarze do artykułu: Psychiatria w Polsce

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Klub zesłanych

~Janusz

2006-10-20 22:15:34

Proponuję utworzyć Klub zesłanych na pranie mózgu.
   Osobiście zaliczyłem 11+3 miesiące. Oj, działo się działo!!! Łącznie z zasztyletowaniem góścia przez pomyłkę.
   Pozdrawiam:Janusz

ODPOWIEDZ

A ja słyszałem

~H

2006-10-21 05:42:17

o gościu (znajomym mojego brata),który migał się od wojska,chciał wyrobić sobie papiery na głowę i też trafił do psychiatryka nie wiedząc co go tam czeka.Między innymi na jego oczach jeden czubek wbił drugiemu widelec bodajże w kolano,po za tym to czego on się tam jeszcze naoglądał niezle wstrząsneło gościem.To jak powrót z wojny,zawsze ma się uszczerbek w psychice.

ODPOWIEDZ

Polecam

~Ant

2006-10-22 13:42:49

Polecam na temat chorób psychicznych trochę lektury.
   Nie wiem czy coś słyszliście o teorii dezintegracji pozytywnej pana Dąbrowskiego albo Dobrowolskiego / nie pamiętam dokkładnie nazwiska/
   Prawdopodobnie każdy z nas kwalifikuje się w pewnych momentach żyyciowych na pobyt w zakładzie psychiatrycznym. Ponadto, gdyby Sokrates żył w dzisiejszych czasach a tym samym równie daleko wybiegał intelektem od swojej epoki, z całą pewnością zostałby wyleczony z genialności. :)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę