Dodawanie komentarza

Do tematu: studenci manifestują by dostać

Komentarze do artykułu: Komu duszno?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

studenci manifestują by dostać

~Stefan

2006-10-24 03:09:47

kredyt na tanie mieszkanie bo może zostaną w kraju, jeden ze strajkujących się tak wypowiada... to co dla ludzi młodych nie studjujących nie powinno być tanich kredytów ?! studenci i tak wyjadą za granice i kupią potem sobie luksusowe domy bo mają wykształcenie dobre ! a reszta to co ?! ja na przykład do końca życia będe mieszkał z rodzicami bo nie mam szans na kupno nawet kawalerki ponieważ banki stwierdziły że moje dochody są za małe by dostać jakikolwiek kredyt... więc po kilku latach nawet dziewczyna zwątpiła i uciekła do innego co ma mieszkanie...

ODPOWIEDZ

znaczy się

~dexter

2006-10-24 03:23:54

dziewczyna nie był ciebie warta

ODPOWIEDZ

no i?

~dam

2006-10-24 03:46:50

To do końca życia zamierzasz pracować na tym samym stanowisku? No brawo, brawo. Nic dziwnego, że dziewczyna zostawiła takiego kolesia bez aspiracji czy ambicji. Rozwijaj umiejętności - znajdź lepszą pracę - dostaniesz kredyt. Dla niektórych za trudne...

ODPOWIEDZ

dam co ty wiesz o mnie

~Stefan

2006-10-24 04:32:18

a wypisujesz takie głupoty... nie znamy się wogóle a już oceniasz mnie ! o czym to świadczy ?! nie będe pisał bo nie chcę obrażać nikogo tu !

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę