Dodawanie komentarza

Do tematu: jak jutro nie przegłosują

Komentarze do artykułu:

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

jak jutro nie przegłosują

~,,,

2006-10-24 13:44:40

ustawy o ujawnieniu akt WSI to by znaczyło że 17 lat poszło na marne a koalicja jest gó..no warta ! bo podobno samoobrona nie chce ujawnienia akt WSI !?

ODPOWIEDZ

Kur...

~H

2006-10-24 21:56:32

wiedziałem zawsze że SO to psy,myślałem jednak że Kaczyński już dobrze zapłacił Lepperowi za poparcie,a ta łachudra dalej kryje PO SLD i resztę gówna.Oj znowu wzdycham przez to cielę zwane Lepperem,niech w końcu zrobi raz coś dla Polski.

ODPOWIEDZ

Ostroznie

~NS

2006-10-25 13:09:25

zależy też jakby miało wyglądać to upublicznienie bo jednak jak by nie było to własnie WSI było kontrwywiadem i wywiadem i zbyt obszerne ujawnienie ich akt mogło by być bardzo szkodliwe dla Polski jak i Polskich wywiadowców,nie ufajcie zbytnio kaczym kurduplom,zawodowym zamydlaczom bo możecie się na tym przejechać jak Zabłocki na mydle :)
   Co by na Leppera nie mówić to jednak broni interesów Polskiego rolnictwa w brukseli jak żaden inny minister wcześniej,teraz własnie walczy o to ażeby wódka Wódką była z kartofli i pszenicy :D a nie jakimś wzmacnanym drinkiem z owoców jak chcą ustalić Eurokraci
   Tymczasem kacze kupry w polityce zagranicznej są raczej passive a wobec Usraela są 1000% ultra-passive,obnosząc sie ze swoim filosemityzmem jak kwoka z jajkami,wypełniając wszystkie polecenia wojskowe tel-avivu i waszyngtonu wysyłają Polskie wojsko do tłumienia zrywów niepodległosciowych na bliskim wschodzie oraz mianujac na jedne z najważniejszych ministerstw w państwie karierowicza-syjoniste,pupilka neo-conów sikorskiego oraz żyda Dornbauma.
   Ja wobec tych panów jestem sceptyczny,już zapomnieliscie że to własnie Lepper się im postawił gdy najpierw bez pytania podjeli decyzje o dosłaniu wojsk do Afganistanu a pózniej kochaś Jarka,ministrant Ziobro chciał uchwalić ustawe pozwalająca na podsłuchiwanie wszystkich rozmów oraz przechowywanie bilingów na 5 lat
   To własnie dzieki Lepperowi i SO ustawa o bilingach i podsłuchiwaniu nie weszła w zycie.
   Niestety ministrant Ziobro wprowadził już do kodeksu karnego sądy 24 czy tam 48godz.teraz wystarczy że działasz w opozycji,jesteś niewygodny dla władzy czy chociazby lokalnego partyjnego aparatczyka,wystarczy że wracasz wieczorem ze sklepu,trzask-prask posłuszna policja zwija cię do radiowowzu i przedstawiają zarzuty chuligaństwa i obrazy funkcjonariuszy na słuzbie na przykład,sądza i oskarzają w trybie expresowm i nawet jak nie pojdziesz siedzieć to papiery masz przesrane bo z wyrokiem,ale jak to mawiał pewien elektryka noblista TWBolek-mata co chceta
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę