Dodawanie komentarza

Do tematu: Opracowałem prosty wzór

Komentarze do artykułu: Nowy skład Trybunału Konstytucyjnego

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Opracowałem prosty wzór

~H

2006-10-27 09:58:26

na to czy ktoś jest właściwym kandydatem na zajmowanie pewnych urzędów.Wystarczy że danemu kandydatowi sprzeciwia się PO i SLD = WŁAŚCIWY KANDYDAT.Inaczej mówiąc PO i SLD z natury rzeczy jest wrogiem Polski,a jak nie mamy pewności co do pewnych polityków to wystarczy posłuchać co mają do powiedzenia PO i SLD i na tym równanie się kończy.Oczywiście nieraz może być to faktycznie zła osoba która kandyduje na jakieś stanowisko,wtedy to opozycja celowo atakuje żeby podbudować swoje notowania a dobić przeciwnika.Ale na ogół PO i SLD nie widzi czarnych owiec w swoich szeregach a z nawet zacnych osób robi diabły w partii przeciwnika.Co ja powiedziałem z czarnych owiec,raczej powinienem powiedzieć w całej ich czarnej partii.

ODPOWIEDZ

Kotlinowski zacny człowiek ?

~Raynold

2006-10-28 13:31:34

Tylko proszę mnie nie rozśmieszać ...
   A propos wyborów na ważne stanowiska. Dopóki na nie będą upychani politykierzy a nie bezpartyjni fachowcy dopóty w Polsce nie zacznie się robić normalniej i lepiej.

ODPOWIEDZ

To jest równanie?

~Rotten

2006-10-29 06:28:43

Z iloma niewiadomymi?Pozdrawiam!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę