Dodawanie komentarza

Do tematu: Założenia dobre lecz

Komentarze do artykułu: Rewolucja w wychowaniu

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Założenia dobre lecz

~obiektyw

2006-11-04 14:22:25

wprowadzający je sam jest na bakier z wszelkimi normami etycznymi i to jest w tym wszystkim najgorsze. Młodzież jest bowiem dobrym obserwatorem i na pewno widzi różnice jakie prezentuje minister pomiędzy tym co mówi a co prezentuje swoją osobą .

ODPOWIEDZ

Np trochę żeś teraz przegioł

~H

2006-11-04 14:40:27

Czemu uważasz że Giertych jest sam na bakier z normami etycznymi?

ODPOWIEDZ

Przesadzasz

~Ant

2006-11-04 18:14:11

Aby nie było wątpliwości : po pierwszych chwilach nadziei jestem obecnie Giertrychem bardzo rozczarowany.
   Twój język argumentacji jest jednak bardzo niepokojący. Wciąganie w to młodzieży jest nadużyciem. Nie uprawiaj demagogii w najgorszym wydaniu.
   Odwołujesz się obecnie do czarów, czy też wcześniej anty Girtrychowej kampanii medialnej?
   

ODPOWIEDZ

.......

~Ant

2006-11-05 03:10:06

W szkołach są konieczne zmiany zwłaszcza po ostatnich kilkunastu latach demolki. Propozycje Giertrycha nie dotykają jednak najważniejszych problemów. Nazywanie tego rewolucją w wychowaniu jest propagandową przesadą a pompa i nagłośnienie jakie temu towarzyszą tylko to potwierdzają
   
   Swoją drogą, wszystko co złe obecnie w szkołach następowało stopniowo za sprawą nieudolności i przyzwolenia pedagogów. Miały też w tym swój udział dziwne programy szkolne i wprowadzane przepisy. Nie tylko szkolnictwo jest jednak tutaj winne ale także telewizja i wszelkie inne massmedia włącznie z internetem
   
   Karanie w tej chwili tylko uczniów jest chyba absurdalne skoro media aż kipią od brutalności, twardego seksu i powszechny jest kult cwaniactwa. Nie sądzisz?
   
   Zbyt dużo w tym ,,picu,, i to właśnie wzbudza moją nieufność i niechęć do Giertrycha.
   Poczekajmy, zobaczymy czy mam rację.

ODPOWIEDZ

PS

~Ant

2006-11-05 03:32:00

Obawiam się, że Giertrych zrobi więcej złego niż dobrego. Mam wrażenie, że znaleziono sposób by prawicę ośmieszyć w następnych wyborach do sejmu.
   Jest ponadto silna presja na sprywatyzowanie szkół i obawiam się bardzo, że Giertrych przysłuży się temu.
   Wiesz co to jest nauczanie problemowe?. Teraz prawie się o tym nie mówi tworząc jakieś zastępcze dziwolągi.
   Miałem okazję porównać współczesne metody nauczania w trakcie współpracy szkół z Polski i Niemiec.
   Wypadamy obecnie TRAGICZNIE!!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę