Dodawanie komentarza

Do tematu: Nie mogę zrozumieć ...

Komentarze do artykułu: Rewolucja w wychowaniu

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Nie mogę zrozumieć ...

~Ant

2006-11-05 16:55:30

Może jesteśmy w stanie wymusić jasną odpowiedz i deklarację rządu w tej materii?
   
   http://www.wirtualnapolonia.com/opinie.asp?opinia=66667
   

ODPOWIEDZ

Jerzy

~antyżyd

2006-11-07 09:22:17

rok temu powiedziałbym że ci coś się w głowie popieprzyło. Ale dziś sam już nie wiem. PiS wyłamał się z większość swych obietnic. Zacieśnia podporządkowanie militarne wzgledem USA, a to oznacza większą uległość również wobez żydowskiego lobby w tymże kraju. Następną ważną rzeczą jest coraz większe odchodzenie pisu od Radia Maryja. Już nie szukają w nim wsparcia. Częściej robi to Giertych. Widać nie w smak im niektóre rzeczy które można usłyszeć na jego antenie. Nie atakują go i pewnie nie zrobią tego by nie tracić wyborców. Ale i nie wspierają, nie utożsamiają się nim jak jeszcze nie dawno. Więc chyba masz racje. Sprzedadzą to co zostało do sprzedania żydom i pogrążą nas do reszty. Zresztą Kaczyńscy przecież mają żydowskie korzenie.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę