Dodawanie komentarza

Do tematu: Mam dylemat...

Komentarze do artykułu: Uroki kampanii wyborczej

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Mam dylemat...

~H

2006-11-10 13:52:52

w moim mieście od trzech kadencji rządzi ten sam burmistrz i ja jestem bardzo zadowolony z jego działań,ponieważ miasto już bardzo zmieniło się,nie do poznania,praktycznie nie ma dnia w roku kiedy by się czegoś nie odnawiało lub budowało.W prawie całym mieście jest już wymieniony asfalt,nowe chdniki,mnóstwo starych budynków już jest odnowionych,a bloki prawie wszędzie ocieplone i nadal się to robi.Wizerunek miasta zmienił się o lata świetlne od okresu o kilka lat wcześniej.Przybywają nowe place i parki,część już powstało inne są w budowie,ja jestem bardzo zachwycony i myślę że i inni mieszkańcy mojego miasta również widzą duży postęp.Tylko jest jedno ale,pan burmistrz jest niestety starym,komunistycznym partyjniakiem i należy do SLD,a mimo to jest skromnym i uprzejmym człowiekiem i naprawdę nie da się nie zauważyć zmian jakie wprowadził.Teraz na kogo głosować? Na 90% chcę tego człowieka,bo przez lata cały czas daje się poznawać z jak najlepszej strony,tylko jego przynależność partyjna strasznie kole w oczy.Jednak chyba się przełamię i oddam na niego głos,bo po owocach poznaje się człowieka,a te są wyjątkowo liczne.Ja tam kocham swoje miasto od dawna,ale teraz to już totalnie chce się tu żyć ;) Na prawdę po za licznymi lasami i jeziorami,przyjemnie jest się wybrać nawet na miasto,gdzie jest czysto i świerzo.Mój rejon,gdzie mieszkam należy szczególnie do tych o wysokiej stopie bezrobocia,lecz mimo to jakoś znajdują się pieniądze na polepszenie warunków bytowych mieszkańców i jak widać już te środki którymi dysponują samorządy są na tyle wystarczające aby diametralnie sytuacja się polepszała.Wniosek nasówa się taki,że tam gdzie miasta są zaniedbane pieniądzie po prostu gdzieś przepadają,a potem urzędnicy tłumaczą się że mają za chude fundusze i dlatego na nic nie starcza.Choć i u nas jak wszędzie są problemy z różnymi sprawami odnośnie miasta i powiatu,to jednak postęp jest i tak błyskawiczny i wiem że nie każde miasto może poszczycić się takimi zmianami jakie są u nas.Widać chcieć to móc,dlatego te wybory są takie ważne żeby naszymi pieniędzmi zarządzał ktoś właściwy.Jestem pewien na 90% że ponownie zagłosuję na tego samego kandydata co teraz jeszcze rządzi,bo już wolę się pogodzić z barwą polityczną,a mieć pewnego człowieka na stanowisku,niż ryzykować być może jakiegoś przekręta.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę