Dodawanie komentarza

Do tematu: po wielkim zachwalaniu unii

Komentarze do artykułu: Gdyby...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

po wielkim zachwalaniu unii

~UE=obozy śmierci

2006-11-15 10:43:31

europejskiej jako raju i miejsca upragnionej pracy dla zdesperowanych Polaków okazuje się że kilkanaście osób poniosło śmierć w obozach pracy (śmierci) ! a około 130-tu jest zaginionych !
   Teraz można już pogratulować balcerowiczowi ofiar śmiertelnych a także wszystkim eurooszołomom...!
   Powinniśmy się pomodlić za zmarłych a zwłaszcza za zaginionych bo może gdzieś umieraqją w straszliwych warunkach !!!!

ODPOWIEDZ

taaaaaaa

~Teo

2006-11-15 12:41:45

Polacy do takich obozów wyjeżdżali już od lat, gdzie wtedy byłeś? Dopiero teraz dzięki wejściu do UE, nie jesteśmy w tych krajach nielegalnie i ludzie nie boją się wnosić skarg. Zaczęto o tym mówić i ścigać tych którzy skazują naszych na ten los. Wczoraj się chyba urodziłeś, albo żyłeś w odosobnieniu że nie wiesz o tym. Mój ojciec znalazł się w takim katorżniczym obozie w 1993r, pod Florencją. 4 miesiace poniżania za głodową pensję która ledwie starczała na wyżywienie. Nie miał za co wracać gdy jesienią łaskiewie ich wypuścili z ogrodzonych drutem kolczastym baraków. Zebrał na dworcach żeby mieć na bilet. Mało wiesz o tym co komentujesz.

ODPOWIEDZ

oj Teo to ty nie wiesz

~skumaj to !

2006-11-15 13:27:21

nic o tym syfie ! tyle lat co ja się nacharowałem na tzw zachodzie to byś zaniemówił...! tam jest jeden wielki gnój...! wyzysk na skale obozów hitlerowskich !

ODPOWIEDZ

A co ja napisałem

~Teo

2006-11-15 13:32:47

że tam jest raj? Chodziło mi tylko o zwalanie winy za obozy pracy na nasze wejście do UE, bo to akurat śmieszne. One były tam na długo przed tym faktem. Teraz chociaż zaczynają z nimi walczyć.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę