Dodawanie komentarza

Do tematu: Trudno się nie zgodzić,

Komentarze do artykułu: Śmierć w kopalni

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Trudno się nie zgodzić,

~siedem

2006-11-23 10:55:41

tragedia jest straszna ze względu na masowość ofiar i sposób zejścia,jednak wrzawa wokół w wykonaniu polityków i hien dziennikarskich zasługujących nie na oplucie,ale obrzucenie czymś czego z ulgą pozbywamy się spuszczając wodę,jak zwykle bęacych na swym nieludzkim posterunku.Jednakowoż współczując rodzinom ofiar,zauważyć można,że w naszym kraju wszyscy paradoksalnie nie są równi w obliczu śmierci.Jak mają się sowite zapomogi i odszkodowania i jescze w perspektywie wypłaty z polis na życie do nędzy jaką klepią rodziny ofiar wypadków,morderstw,itp.Spłacające długi czy inne zupełnie zwyczajne koszta działalności?Czy nie jesteśmy świadkami czegoś nienormalnego?Dlaczego rząd wynagradza tragedię pracownikom prywatnych firm? Tezy postawione w artykule są jak najbardziej słuszne,sam nad tym nieraz zastanawiałem się,kiedy byłem zwalniany z bankrutującej firmy,dlaczego nie mogę obrzucić urzędu RM jajkami albo butelkami z benzyną zupełnie jak górnicy? Jesteśmy chyba zakładnikami przestarzałego i prymitywnego kompleksu wydobywczo-przemysłowego,który produkuje energię w najbardziej prostacki sposób-poprzez spalanie paliw kopalnych-jednocześnie narażając ludzi pracujących w tym interesie,a nas wszystkich trując i zmuszając do ponoszenia gigantycznych kosztów energii dostarczanej nam.Identyczna sytuacja jest w motoryzacji zużywamy paliwo do silników,które są tak prymitywne jak przemysł 120 lat temu,bo nic się w nich nie zmieniło od tamtych czasów.Trującą benzynę wygodnie jest produkować,wiedząc że,sprzeda się nieomalże każdą jej ilość.Kiedy to się zmieni?

ODPOWIEDZ

ro się nie zmieni szybko

~system bandziorski

2006-11-23 12:44:33

dopóki są kopaliny dopóty mafia koncernów samochodowych i inne kraje które z tego żyją nie pozwolą na zmiane ! na tym polega system !

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę