Dodawanie komentarza

Do tematu: Mam pytanie

Komentarze do artykułu: Zmarł Augusto Pinochet

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Mam pytanie

~........

2006-12-10 22:51:36

tu na tym forum widziałem tekst osoby która podpisuje sie Rosomak, i tam ten człowiek dowodził że Pinochetii karmił rekiny komuchami i załatwił ich 100tys, jeżel dobrze pamiętam przytoczoną liczbę. Jak się to ma do powyższego tekstu i liczby ofira 3500? Rosomak mocno przesadza, czy też oficjalne dane są 20-krotnie zaniżone?

ODPOWIEDZ

Jeżeli wszystkiemu

~Dexter

2006-12-12 13:58:49

winni są amerykanie to dlaczego jeszcze nie mówisz po rosyjsku, albo nie żyjesz w hitlerowskim gettcie-farmie narządów na przeszczepy. Jesteś typowym lewackim demagogiem. Amerykanie nas olewają, ale wychodzimy na tym lepiej niż na przyjaźni polsko-rosyjskiej. Ja im dziękuję za te niedźwiedzie przysługi będące wyrazem międzysłowiańskiej miłości. A Niemcom, kolebce socjalizmu też dziękuję za ich ciepłe(krematoryjne) gesty.
   Skąd w narodzie tak doświadczonym przez historię tyle rusofili, germanofili, leawctwa i innej hołoty. Czyżby głupota była aż tak powszechna(to by tłumaczyło reelekcję kwacha wszystkich polaczków).

ODPOWIEDZ

Pinochet - krwawy dyktator

~cyrus

2007-03-08 05:34:47

Nie wiedziałeś że na Jaruzela woałali Pinochet? toś debil albo smarkacz

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę