Dodawanie komentarza

Do tematu: Jedni i drudzy siebie warci

Komentarze do artykułu: Izraelski holokaust na Palestyńczykach

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Jedni i drudzy siebie warci

~Dexter

2008-12-28 13:11:42

Najlepiej niech się wytłuką nawzajem. Na szczęście nasza chata z kraja

ODPOWIEDZ

Co Ty Dexter?

~Olo

2008-12-28 14:00:37

Czyś Ty oczadział doszczętnie. Jedni drugich warci - chyba się jednak przejadłeś w Święta.
   Masz jakąś wyobraźnie ? To sobie wyobraź, że Niemcy zajęli nam Śląsk, Wielkopolskę, Pomorze.
   Reszta naszego kraju ma taki rząd jaki sobie wybrała - ale on (ten nasz rząd) nie odpowiada niemcom. więc rakietują, bombardują itp resztkę naszego kraju. Niszczą infrastrukture, gospodarke i zabijają naszych rodaków.
   W odległym kraju mieszka DEXTER i wypisuje bzdury - łapiesz co mam na myśli ?
   Wejdź sobie na strone palestyńczyków i poczytaj - jest też po polsku.
   

ODPOWIEDZ

Olo

~Dexter

2008-12-28 18:55:44

Arab gdyby mógł to by ci głowę obciął tępym kozikiem i sfilmował, chyba ze przeszedłbyś na islam. Oni tez maj nasrane we łba i nie rozgarnięte, marzy im sie wszechświatowy kalifat.

ODPOWIEDZ

Pokory odrobina pokory.

~OLO

2008-12-28 21:10:43

Ja nie wiem co im się marzy. Wiem tylko, że od wieków to my chrześcijanie napadamy na nich (wyprawy krzyżowe), zabijamy ich. Jak ja bym postąpił, jeśli by mi zabito rodzinę, dzieci, żonę ?
   Jak bym stracił dach nad głową, miejsce pracy i został bez środków do życia.
   Nie wiem co bym zrobił - nie rozpaczał bym w kąciku i czekał na dalszy rozwój wypadków - to pewne.
   A Ty tutaj jakieś nieprzemyślane dyrdymałki wypisujesz . Jak z psem, kotem, koniem itp się źle u nas postępuje to jest się karany. A oni postępują z ludźmi znacznie gorzej i jeszcze mówią, że to nie koniec - może być tylko gorzej. Tak się postępuje z ludźmi ????
   
   

ODPOWIEDZ

Olo nie wiedziałem że

~Darek

2008-12-29 09:20:47

jesteś fanem poprawności politycznej. Rozumiem że Francuzi i Niemcy boją się głośno mówić jak wyglądała historia i przepraszają Arabów na każdym kroku za wyprawy krzyżowe bo grozi im w każdej chwili rebelia na ulicach i płonące samochody, ale my jeszcze tak nie mamy. Wyprawy Krzyżowe zatrzymały na blisko dwieście lat, trwającą od VII wieku stałą ekspansje Arabską. Jakkolwiek nie taki był ich cel sam w sobie to jednak gdyby nie wyprawy krzyżowe za pewne mielibyśmy u siebie turecką armię dwieście-dwieście pięćdziesiąt lat wcześniej. I nie ma tu co przepraszać za nic Arabów, bo oni nie byli napdniętym ludem miłującym pokój. Sam artykuł który komentujemy wogóle jest dość tendecyjny. Ani słowa od trwającym od poniedziałku ostrzale Izraela, ani o tym że Hamas mimo próźb prezydent Autonomii Palestyńskiej Mahmuda Abbasa nie zdecydował się przedłużyć rozejmu z Izraelem i zaczął ataki zaraz po jego wygaśnięciu. Zresztą Abbas ostrzegał od tygodni, że Hamas dąży do starcia i szukał mediacji z Izraelem poprzez Egipt.

ODPOWIEDZ

Zamykajaa Palestyne robia mury

~Emigrant

2009-01-03 02:35:35

Tak czy inaczej skoro zdajemy sobie sprawe jaki wplyw hasydzi maja na naszej polskiej ziemi i widzimy do jakie upodlenia doprowadzaja nasz narod robiac to nie oficjalnie to teraz wystarczy sobie wyobrazic jakich manipulacji i agresji moga sie dopuszczac w Palestynie gdzie wszystko moga robic oficjalnie bo i tak zaduzo tego nie wyjdzie na jaw skoro kontroluja te cala strefe.I niech m9i jeszcze raz wspomna o holokauscie albo sciane placzu pokaza...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę