Dodawanie komentarza

Do tematu: Postanowienie noworoczne

Komentarze do artykułu: Pokoju w 2009 roku!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Postanowienie noworoczne

~PW

2008-12-31 10:02:23

Jak spotkam jakiegoś śmiecia z LPRu to napluję mu w ten kolaboracyjny pysk i poprawię z lacza. Ścierwojad Giertych nie zmarnuje żadnej okazji żeby pokazać jakim jest bydlęciem i degeneratem.

ODPOWIEDZ

To już cie wypuścili z psychia

~krys

2008-12-31 10:18:55

tryka ? dużo za wcześnie , zgłoś się niech cie doleczą

ODPOWIEDZ

Do PW

~Sw Mikołaj

2008-12-31 10:22:34

Pierwej sam Bóg we własnej osobie puknie cię w tej głupi żydoMafijny łeb, że nakryjesz się
   kopytami na zawsze. To będzie doskonała nauczka dla takich bydlaków jak ty.

ODPOWIEDZ

Sw Mikołaj

~PW

2008-12-31 10:49:10

Ty śmieciu z LPRu, ty zawszona splatfusiała dziwko rusofilska. Już ten zdziadziały stary Giertych sprzedawał sie Jaruzelowi w czasach stanu wojennego, wiec synalek nie mógł być gorszy, a ty jesteś tyko małym pokręconym chujkiem i j na syfa zdechniesz kurwichuju.

ODPOWIEDZ

Sw Mikołaj

~PW

2008-12-31 10:57:46

TY SKURWYSYNU NIE NAZYWAJ MNIE WIĘCEJ ŻYDEM.
   O. Rydzyk już się kiedyś poznał na tym szmaciarzu Giertychu i więcej go do siebie nie wpuścił. Szkoda ze wtedy mi sie oczy nie otworzyły, myślałem że to tylko jakieś chwilowe nieporozumienia.

ODPOWIEDZ

Do R.N czy mógłby Pan

~krys

2008-12-31 11:40:24

Wyprowadzić tego bydlaka z tego forum,takiemu kretynowi przysługuje inne miejsce.

ODPOWIEDZ

.

~r.n.

2008-12-31 13:36:23

widocznie niektórzy przez używanie wulgaryzmów próbują się odstresować w związku z poważnymi problemami z płcią przeciwną. Powodzenia życzę i przypominam, że na forum obowiązuje kultura wypowiedzi.

ODPOWIEDZ

DO PW

~Mateusz

2009-01-04 20:48:22

Śmieciem i zaprzańcem jestes ty zidiociały gnoju. Giertych to prawdziwy POLAK

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę