Dodawanie komentarza

Do tematu: Kradnąc?

Komentarze do artykułu: Napad Izraela na Palestynę - kradnąc Gazę

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Kradnąc?

~Luty

2009-09-16 00:28:36

Palestyńczycy nigdy nie mieli w tym rejonie państwa,co nie można powiedzieć o Izraelu.Konflikt ten jest Arabsko-Izraelskim,a nie palestyńsko-Izraelskim.Palestyńczycy posługują się nowoczesna bronią.Kamień nie poleci parę,kilometrów,czy parę dziesiąt...w głąb teryt Izraela...
   Myslę,że autor tego artykułu w ogóle nie był w tamtym rejonie i czyta tylko jednostronne artykuły.Gdyby się dobrze w czytał w fakty,to zauwazył by,że terroryści palestyńscy zakładaja swoje bazy wsród swojej ludności cywlinej i z tamtąd ostrzeliwuja Izrael,w oczywisty sposób narażając swoich na odwet.Hitlerowcy podobnie zasłaniali się cywilami,jak atakowali.Żydzi znaja te sposoby.Więc nie przypominajmy im tego.Tak postępuja właśnie Palestyńczycy,chowając się za plecami tych dzieci ze zdjęć.Więc kto jest winny ich tragedii?
   Może jednak poczytaj;
   file:///N:/Artyk.Biblijne/historia%20bliskiego%20wschodu.htm
   Czytelniku!Nie daj się nabijac w butelkę.W internecie znajdziesz wszystko.Także prawdę o tym konflikcie.
   

ODPOWIEDZ

Kłamstwo!

~Viva Palestyna

2009-12-12 23:00:08

1. Palestyna była gęsto zaludniona, proszę więc nie kłamać w żywe oczy. To bezczelny argument, który podaje każdy podły agresor - stara się zdyskredytować jak najbardziej się da okupowany/podbijany kraj, aby usprawiedliwić swoje haniebne czyny. Tak samo robili Niemcy i Rosjanie z Polską.
   
   2. Kolejne kłamstwo. Palestyńczycy nie używają żywych tarcz, robią to za to Żydzi - z Palestyńczykami przywiązanymi np. do masek samochodów.
   
   http://www.palestineremembered.com/images/dailymail_humanshield.jpg
   
   Proszę bardzo, powyżej przykład.
   
   Niech pan wysili się bardziej i poszuka bardziej sensownych argumentów, bo jak na razie to znowu czytam jakiś tani propagandowy bełkot...

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę