Dodawanie komentarza

Do tematu: Moja opinia

Komentarze do artykułu: FOCA - brutalna aborcja - Barack Obama rzeźnikiem Ameryki?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Moja opinia

~Orionator

2009-01-19 00:45:09

Witam
   
   Na początku jak się o tym dowiedziałem, nie mogłem uwierzyć że w ogóle istnieje taka metoda aborcji, jak zabijanie dziecka podczas porodu. Ale zalegalizowanie czegoś, takiego to jest już kompletne nieporozumienie. Wcześniej nie miałem pojęcia że Obama popiera opisywaną ustawę. Nie mogę tylko zrozumieć, że jest tak cicho w mediach na ten temat, biorąc pod uwagę rangę wydarzenia, powinna już rozpętać się prawdziwa burza. A tu cisza, wszyscy się cieszą że Obama obejmie niebawem swój fotel prezydencki ???????? !!!
   
   Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

To jest wróg działający

~krys

2009-01-19 13:03:43

podstępnie, wmawający ludziom że działa w imieniu wolności ,tolerancji ,swobody,co to znaczy w praktyce ?- zniewolenie człowieka w celu panowania opcji żydowskiej nad światem.Skracanie życia ,poprzez trucie żywnością nafaszerowaną chemią ,?nadmierne tycie i choroby rakotwórcze,aborcje ,tolerancje i popieranie zboczeń,dążenie do globalizacji ,czuli panowania nad światem tej obcji ,czy już tak namącili ludziom ustanowili takie prawa że zrobili z ludzi uległe zwierzaki goniące za jałmużną ? Czy świat się opamięta ,szczególnie ci co mają siłę ?

ODPOWIEDZ

Obama w pierwszym dniu

~Wiklin

2009-01-26 17:39:48

urzedowania podpisal likwidacje Guantanamo....,caly swiat zawyl z zachwytu ale w powstalym harmiderze nikt (przynajmniej prasa cicho siedzi) jakos nie zauwazyl ,ze w drugim dniu zwolnil on zablokowane przez Busha fundusze na programy aborcyjne poza granicami USA!Czyzby preludium przed zlagodzeniem zakazow aborcyjnych w samych USA?

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę