Dodawanie komentarza

Do tematu: Ciut prywaty

Komentarze do artykułu: Powiedz NIE cenzurze w internecie!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Ciut prywaty

~tatulek i teść,

2011-04-11 01:08:30

Agnieszko i Heniu,
   jeszcze tylko wypada mi Was
   pozdrowić
   tatulek i teść, jak niesie wieść
   I wartałoby coś zakurzyć i zjeść
   Buzek ostro upomina Kubę - Wiadomości w Onet.pl
   
   Ta historyjka kosmicznie komiczna miała miejsce już kilka powodziowych dni wstecz, ale do dziś z niej rżałem, jak kawaleryjski sranacyjny koń i omal się nie POPiSikałem z tego wszystkiego. To do dziś jeden z najlepszych dowCIPufff Uf ! ROKU PAMIĘTNEGO 1939, w którym WRÓG NAPADŁ NA POLSKĘ Z KRAJU OŚCIENNEGO ? Tyle piosenka uliczna broniącej się rozpaczliwie we wrześniu również przez cywilnych jej mieszkańców, a nawet warszawskie dzieci Warszawy, pod dowództwem cywila komisarycznego Prezydenta Warszawy Stefana Starzyńskiego CZEŚĆ WIEKUISTA JEGO PAMIĘCI !+ i również CZEŚĆ ÓWCZESNEJ BOHATERSKIEJ POSTAWIE LUDNOŚCI WARSZAWY !!
   Ale co taki Buzek może wiedzieć o tym wiedzieć ? Sam będąc wyznawcą tego Orła z koroną na łbie, którego bojaterski osratni rząd sranacyjnych tromtasratuuuf Uf !@ wywiózł odpowiednio wcześniej i bezpicznie do Londynu na kilkadziesiąt lat, zagrabiając na dodatek i na własne „godne” utrzymanie tony parytetowego złota z ówczesnego Narodowego Banku Polskiego, a zostawiając po sobie Narodowi w spadku Sławojki
   Co taki Buzek może wiedzieć o losie mojego Ojca Mariana ? Którego losem + o, dziwo ! Zainteresował się Instytut Pamięci Narodowej + jak na ironie @ o blisko siedemdziesiąt lat za późno...
   Ale niech sobie Buzek poczyta, to może będzie miał wymiar w oczach i nie będzie współczesnym TROMTASRATĄ Czego mu niekonieczne szczerze życzę ?
   Agnieszko,
   poniżej jest przygotowany tekst obszernej odpowiedzi IPN-owi.
   Jeśli coś poplątałem - popraw !
   Możesz jeszcze na przykład dodać informację o tym srebrnym komplecie rozmaitych sztućców, który do dziś czeka na ewentualnych potomków żydowskich owego małżeństwa żydowskiego (sąsiadów z przeciwka mieszkania nr 16 Twojej Babci i nieznanego Ci Dziadka), to byłby taki akcent, świadczący o przyjaznej udzielonej Żydom w potrzebie pomocy.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę