Dodawanie komentarza

Do tematu: Ciut prywaty na bis !

Komentarze do artykułu: Powiedz NIE cenzurze w internecie!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Ciut prywaty na bis !

~Jacek placek

2011-04-21 08:54:00

Jacek C. do Monika P.
   pokaż szczegóły 18.04 (3 dni temu)
   jak niżej
   
   Dawno nie odwiedzana meilem Moniko,
   naPiS dałem specjalnie dla Rycha FRACHĘ, ale nie mogę mu zrobić wydruku, bo przejściowo spierdoliła mi się drukarka.
   Jeśli takową masz ? To podrzucam Ci ową FRACHĘ wzbogaconą o wstęp, umożliwiający opublikowanie jej w jewrejskim onetowskim BIZNESIE
   PO zdrawiam i puszczam pawia
   wujek Jacek
   
   Sprawy ważne i ważniejsze... łachy modne i modniejsze
   Światowe sieci zainwestują w Polsce
   
   Jacek placek byle jaki ? Ale mimo wszystko zwycięski, jak Nike z Samotraki !
   18.04.2011
   Forum (9) wypowiedzi, póki co... Wszystkie fora @ Preeecz ze dwooora ! Wg opinii cenzora @
   Sprawy ważne i ważniejsze... łachy modne i modniejsze
   ~Jacek placek by... dzisiaj, 16:51
   
   Jacek placek byle jaki ? Więc nie korzysta z usług ani bogatych dziewczyn o krzywych obyczajach, ani tym bardziej bogatych Żyduf Uuuf @
   
   Powiedz NIE cenzurze w internecie ! Czarne sutenery i kapłony sutanniarze w owczej skórze! Od Krezusa, Kryzysa, Św. Mamony + i Św. Hipokryzji + czarne barany @ Co Wandzie Pułtawskiej pół dziewicy wciskają pod spódnicę poświęcone BANANY + Na Krezusa rany ? O, raaany ! ... Jacek placek 18-04-2011 17:13 i 21.04.2011
   A Liczba 21 + to Oko opacznej Opatrzności i prostackiej gry w karty wysrorcze @

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę