Dodawanie komentarza

Do tematu: Zaczyn+sravy+vszavy

Komentarze do artykułu: Powiedz NIE cenzurze w internecie!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Zaczyn+sravy+vszavy

~Jacek placek

2011-04-23 06:26:57

Jacek C. do ROMANW
   pokaż szczegóły 03:03 (3 godz. temu)
   
   Prawie Krewniaku Romciu,
   zanim dojdzie do naszego ewentualnego bezpośredniego spotkania w Krakowie warto, abyś się dowiedział z kim będziesz miał do czynienia ?
   Jesteśmy bowiem z dwóch różnych nie tak może nawet odległych czasowo pokoleń generacyjnych, które jednak dzieli przepaść własnych doświadczeń życiowych, bowiem mieliśmy pecha żyć wg przekleństwa chińskiego W CIEKAWYCH CZASACH czyli w drugiej połowie lat 70-tych do lat 90-tych i dalszych...
   Jesteście bliscy rocznikowo pokoleniu mojej Córy, z którą około 10 lat temu dyskusja polityczna omal nie skończyła się bijatyką, zażegnaną przez Marychę, która nas rozdzieliła skutecznie...
   Mam, też w pamięci jednokrotne spotkanie przed bodaj już około 15 laty z Beatą u Wieśka w Żywcu, na którym wyraziłem oględnie swój pogląd na temat solidarności podczas, gdy Beata była prawdopodobnie akurat na przeciwnym biegunie ?
   Dlatego podrzucam kilkanastostronicowy fragment mojego rozliczenia solidarności w Firmie, w której obok pracy zawodowej parałem się społecznie działalnością w nazywanych przez dzisiejszą prosragrandę REŻIMOWYCH ? związkach zawodowyvh
   Dodatkowo będzie co nieco o początkach mojej rymowanej pisaniny oraz nie do końca jasnej swojej genealogii ?
   Może coś z tego już kiedyś dostałeś ? Ale tu jest to w jednej PIGUŁCE @
   Poza tym Oboje Was tak czy siak ? pozdrawiam
   stryjek Jacek
   Powiedz NIE cenzurze w internecie ! Czarne sutenery i kapłony sutanniarze w owczej skórze! Od Krezusa, Kryzysa, Św. Mamony + i Św. Hipokryzji + czarne barany @ Co Wandzie Pułtawskiej pół dziewicy wciskają pod spódnicę poświęcone BANANY + Na Krezusa rany ? O, raaany ! …

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę