Dodawanie komentarza

Do tematu: Dalszy ciąg sprawy,

Komentarze do artykułu: Powiedz NIE cenzurze w internecie!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Dalszy ciąg sprawy,

~Jacek placek

2011-04-24 08:20:16

bardziej ciekawy
   
   Miła Danusiu i Zacny Andrzeju,
   dziwnym trafem w tym samym dniu, w krórym otrzymałem zaproszenie na wystawę prac Ojca Danusi, w krakowskim DZIENNIKU POLSKIM, ukazał się artykulik z typu anegdotyczno+plotkarskich, a w nim opowiastka o programie peerelowskiej Telewizji Państwowej, a nie gufnianej rzekomo PUBLICZNEJ ? Raczej domu publicznego, a konkretnie burdelu @
   Otóż program był poświęcony wczesnej satyrze prasowej i do studia zaproszono m.in. Karola Baranieckiego.
   Poza tym ze Śląska miał dojechać, SZPILKOWIEC karykaturzysta Andrzej Czeczot, ale ponieważ pociąg soę znacznie opóźnił, podczas owej wlokącej się jazdy ów Czeczot zdążył się zalać piwskiem w wagonie WARSU i zjawił się w studio, witając radośnie Karola Baranieckiego, znana śpiewką ułańską, dopasowaną do zastanej sytuacji:
   
   Dalej panny w górę kiecki,
   jedzie Karol Baraniecki ...
   
   Dotąd rzecz była zabawna zwłaszcza, że sam wcześniej na jakimś forum ? Opublikowałem poniższą przeróbkę:
   
   Dalej panny w górę kiecki,
   jedzie premier Mazowiecki...
   Panny zamiast, zwiały w krzaki,
   wszak to nie Kozak Doniecki,
   tylko Dikman, Żyd byle jaki
   agent STASI i UB ecki !!
   Niewiadomski go do piachu
   wyśle, boś ty szpjon zdradziecki
   Może wcześniej da mu ryyyło
   A masz ty żydowski gachu ?
   Dikman, zesrał się ze strachu...
   wlazł pod kieckę NiezaUBowskiej
   preambułę jej wąchał czule,
   bo on tak w ogóle i w szczególe
   znał się tylko na PREAMBULE +
   Bo czy z bogiem, czy bez boga ?
   Gocha UB ecka ? moja nieboga...
   
   Wracając do plotek w programie, to po tym powitaniu Czeczot popijaku wpadł w drzemkę, z której jednak po jakimś czasie się wybudził i zakrzykną ł, ze KARUZELA powunna być drukowana w rolkach i na higieniczym papierze...
   Miałem to już wówczas streścić i wysłać, ale Maryna, która mnie zresztą o tym poinformowała, bo ona czytuje nawet napisy na murach, uznała tę końcówkę, za obraźliwą ?
   Uważam jednak, że Karola Baranieckiego, ze zrozumiałych względów nikt i nic może obrazić +!
   A potomkowie Jego powinni to znać i mieć do tego właściwie historyczny dystans...
   Dlatego podrzucam mimo wszystko
   i jak zawsze pozdrawiam Was Oboje
   Jacek
   Kraków 24.04.2011
   Jacek placek
   Powiedz NIE cenzurze w internecie ! Czarne sutenery i kapłony sutanniarze w owczej skórze! Od Krezusa, Kryzysa, Św. Mamony + i Św. Hipokryzji + czarne barany @ Co Wandzie Pułtawskiej pół dziewicy wciskają pod spódnicę poświęcone BANANY + Na Krezusa rany ? O, raaany ! …
   Dodaj nowy komentarz

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę