Dodawanie komentarza

Do tematu: Tjepier budut o szelkach

Komentarze do artykułu: Powiedz NIE cenzurze w internecie!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Tjepier budut o szelkach

~Jacek placek

2011-04-25 04:13:24

patom 3 odcinki o Elkach
   A poniżej będą ciekawsze niewykorzystane sytuacje, jakie zdarzały mi się w ciągu życia zawodowego, podczas wyjazdów służbowych do Łodzi.
   Zacznijmy jednak od fraszki, która, jak to zawsze u mnie, podaje rzetelnie prawdziwy powód owego niewykorzystania, zaś Elki jest imieniem zbiorczym dziewczyn o różnych, a zapomnienych po wielu latach już ich imionach, co również zostało wyjaśnione, jak też rozumie się samo przez się.
   
    O RÓŻNYCH ELKACH
   
    Gdy byłem w sile wieku miałem modne szelki.
    Na te szelki łapały się różne – rzekłbym - Elki.
    Lecz ja się migałem – niczym od potworów -
    obsesyjnie się bojąc wenerycznych chorób.
    Dziś – na starość – po nocach te Elki mnie straszą,
    bo śnią się. I przez zemstę wyrko mi taraszą.
   
   Uwaga od autorska:
   W moich latach studenckich, w pewnym okresie studenci złapali bakcyl mody, w postaci podtrzymywania spodni gumowymi szelkami. Jakiś prywatny ich producent, który wyczuł koniunkturę zapewne zbił na tym kasę, bo przemysł państwowy, jak zwykle w tamtych czasach, nie nadążył.
   Wracając do szelek, to ówczesny student muzykologii, późniejszy nieżyjący dziś już długoletni redaktor muzyczny PR Andrzej Jaroszewski, a jeszcze wcześniej kolega z klasy w Liceum Ogólnokształcącym im. A.Witkowskiego mojego Szwagra Erazma B., kiedyś bawiąc w towarzystwie mieszanym, był do tego stopnia dumny z posiadanych szelek, że zadał sobie trud ściągnięcia swetra przez głowę, żeby wszyscy w Klubie Pod Jaszczurami zobaczyli, jakie ma modne szelki.
   A nota bene w sali Jaszczurów wcale w tym czasie nie było zbyt ciepło.
   Scenę tę widziałem na własne oczy, chociaż nie byłem stałym bywalcem tego Klubu.
   Jeśli chodzi dalej o szelki, to ja ani wtedy, ani będąc w sile wieku nie posiadałem modnych szelek, o których piszę w rymowance, w której użyłem owych szelek, żeby mieć co zrymować z Elkami. Dopiero na starość, Maryna kupiła mi je, ponieważ mając potężną przepuklinę pooperacyjną całobrzuszną, spodnie podtrzymywane paskiem, nie chcą mi się
   na tym brzuszysku trzymać.(...)
   Jacek placek wszystkich pozdrawia
   i jak wlany Olo Kwas puszcza na was...
   PAVIA @
   Forum (628) Forum (4) A tych forów sfora na furach ze dwora... Wg Św. Cenzora +
   Powiedz NIE cenzurze w internecie ! Czarne sutenery i kapłony sutanniarze w owczej skórze! Od Krezusa, Kryzysa, Św. Mamony + i Św. Hipokryzji + czarne barany @ Co Wandzie Pułtawskiej pół dziewicy wciskają pod spódnicę poświęcone BANANY + Na Krezusa rany ? O, raaany ! …
   Dodaj nowy komentarz

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę