Dodawanie komentarza

Do tematu: Sukces czy eksces ?

Komentarze do artykułu: Powiedz NIE cenzurze w internecie!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Sukces czy eksces ?

~Jacek placek

2011-04-25 05:20:49

oto Hamleta pytanie
   Nie tamto, to to idioto !
   Na kanjec mój największy, a całkiem niespodziewany dla mnie samego sukces, bez mała seksualny?
   Mój ówczesny bardzo dobry kolega z pracy i działalności społecznej w branżowym (obecnie bezprawnie przez prosragrandę nazywanym reżimowym zakładowym związku zawodowym C*** Leszek Z., miał wyjątkowy wręcz talent w organizowaniu sobie kochanek w C*** i poza C***. za tym nie tylko lubił się nimi pochwalić przede mną, ale miał aż tak dobre serce, że skłonny byłby się nimi ze mna podzielić
   Byłem wszakże samcem zachłannym na tyle, że jeśli już miałbym mieć kochankę, to przejściowo wyłącznie dla siebie !
   A dopiero po mnie NIECHBY NAWET POTOP !!!
   Tych jego kochanek znałem kilka, bywając z nimi wspólnie towarzysko to tu, to tam.
   Ale o jednej z nich muszę opowiedzieć, bo to była kuriozalna, a autentyczna historyjka, z której do dziś nie wiem, czy mam się nią szczycić ? Czy raczej się wstydzić ??
   Otóż, wśród znanych mi jego dziewczyn była też tak na oko trzydziestolatka, blondyneczka, która do Krakowa przybyła z któregoś z miasteczek dolnośląskich i pracowała, jako kierowniczka jednego z przedszkoli, a potem przemianowana nawet na jego dyrektorkę
   Na imię miała D***. Była mamą córeczki w wieku szkoły podstawowej i żoną nieznanego nam faceta, którego określała raczej niepochlebnie smutasem Zresztą w końcu się z nim rozwiodła, licząc nieopatrznie na ewentualne małżeństwo z owym Leszkiem ?
   Wreszcie zapowiedziana historyjka.
   Kiedyś całkiem przypadkiem spotkałem ją w tramwaju i przez kilka przystanków jechaliśmy nim wspólnie rozmawiając o tym i o owym, zanim każde z nas z tramwaju wysiadło.
   A tu po kilku dniach Leszek poinformował mnie, ze Danusia przyznała mu się, jakoby w tramwaju cytuję dosłownie:
   
   TAK JAKOŚ DZIWNIE NA NIĄ POPATRZYŁEM, ZE JEJ AŻ ZROBIŁO się MOKRO W... MAJTKACH ?!
   
   No i powiedz ta wy mi Was ist das ? Czy z tego powinienem się cieszyć ? Czy raczej wstydzić, ze tak bez żadnego z mojej strony niezbędnego wydatkowania tu energii, udało mi się osiągnąć tak wspaniały rezultat, jaki nie każdemu z chwalących się partaczy udaje się osiągać konwencjonalnymi metodami ??@
   I to byłoby już wszystko, plus:
   
   EROTYCZNY BILANS ŻYCIA
   Z PRZYMRUŻENIEM OKA
   
   Tak w moim życiu działo się, psiamać!
   że te, co chciałem, nie chciały mi dać.
   Lecz też w moim życiu było tak, psiamać!
   że od tych, co chciały, ja nie chciałem brać.
   
   Powiedz NIE cenzurze w internecie ! Czarne sutenery i kapłony sutanniarze w owczej skórze! Od Krezusa, Kryzysa, Św. Mamony + i Św. Hipokryzji + czarne barany @ Co Wandzie Pułtawskiej pół dziewicy wciskają pod spódnicę poświęcone BANANY + Na Krezusa rany ? O, raaany ! …
   Dodaj nowy komentarz
   Jacek placek

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę