Dodawanie komentarza

Do tematu: List prywatny nie osratni

Komentarze do artykułu: Powiedz NIE cenzurze w internecie!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

List prywatny nie osratni

~Jacek placek

2011-04-26 23:00:12

Witaj,
   Dla odmiany.......
   AW
   Poczytałem, co mi przesłałeś samemu sobie,. Siedząc na wiochy GROBIE +
   
   Jeśli o mnie chodzi, to oni wszyscy wisieliby mi u dupy, gdyby nie to, że nawet ten cyrk wysroczy robią  z naszych PODATKÓW !@ A nie ma kto tej całej BANDY i ich KOLESI za jaja POWIESIĆ obwiesi ? Bo wcześniej albo rozpierdolili duże przedsiębiorstwa produkcyjne, w których wystarczyłby jeden nieuk i nierób w rodzaju Wałęsy albo sprzedali Zachodowi i on tam rządzi tak, jak chujowi pasuje, a do swojej centrali o tym grypsuje.
   Wreszcie stocznię gdańską bezpańską rozpierdoliła im Unia Jewrejska ! Bo mur berliński dawno po cichu zwalony, a trzeba pilnować w kryzysie własnego stoczniowego BIZNESU
   A to już nawet nie powtórka ? tylko CHICHOT HISTORII chichichichi...Śmichy... chichy
   Zaś mnie aktualnie chce się nadal głosić na puszczy na próżno, rymowaną niedbale prawdę o obecnych parszywy czasach, choć to ma sens tylko o tyle, że prawdopodobnie czytają to dziadostwo z obowiązku służby specjalne, aby się orientować w nastrojach społecznych, a forum nosi nazwę, której też nie ma na berlińskim murze, bo to nie ściema muru też dawno nie ma:
   Powiedz NIE cenzurze w internecie
   Jacek pozdrawia swoim starym stylem, PO d PiS duje żałosną całość w osratnich gaciach swoim badylem 
   Jacek placek

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę