Dodawanie komentarza

Do tematu: Ciut prywaty, w niej fakty

Komentarze do artykułu: Powiedz NIE cenzurze w internecie!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Ciut prywaty, w niej fakty

~Jacek placek

2011-05-12 03:34:54

Zacny Romciu,
   który na wyrost się radujesz, z przyszłej lektury, bo jak naPiSdałeś w meilu poniżej
   
   Roman K do mnie
   pokaż szczegóły 9.05 (2 dni temu)
   
   Wujku, ja pierdziu... gratuluję :)
   takiej galerii na oczy dawno nie widziałem.
   Zostawiam sobie odnośnik do poczytania na później
   Pozdrawiam Krewniak Roman
   
   Wspomniane hasło i potwierdzenie publikacji:
   Powiedz NIE cenzurze w internecie.
   
   Muszę Ci nadmienić, ze owo Powiedz NIE cenzurze w internecie, wcale nie jest bez cenzury, bowiem właśnie przed chwilą nie puściło całości zatytułowanej Powrót do analogii gołębio solisralnej
   Być może, ze zerwę z nimi kontakt ? Ale póki co, jeszcze spróbuję im wcisnąć właśnie to, co tu bazgrzę...
   A wracając do opublikowanych tam bazgroł, to nie są to wcale arcydzieła, tylko rymowanki, właściwie wciąż na jeden temat, nie pozbawione błędów literowych i innych, a poza tym z założenia mają być zasrane, więc wszystkie terminy, które da się zdeformować na ten proces naturalny fizjologiczny, jako protest przeciw zgnojonej i pofajdanej wiosze czynię w pełni świadomie. Piza tym powtarzam ograne własne sformulowania, jak choćby dla przykładu pierwsze z brzegu: oraz przez iloraz... i wiele innych.
   Tylko czasem wpada mi do łba, jakieś nowe. Ostatnio wprowadzam takie: to jest proste, jak kij od miotły... kiedy mam zamiar wyjaśniać mechanizm czegoś tam ?
   Żeby Cię nie znudzić, kończę i pozdrawiam Was z Beatą
   wujek
   Jacek placek

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę