Dodawanie komentarza

Do tematu: Z dziejów naszego Osiedla

Komentarze do artykułu: Powiedz NIE cenzurze w internecie!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Z dziejów naszego Osiedla

~Jacek placek

2011-05-14 20:51:34

18.04.2009 10:16
   Nadano pocztą pantoflową
   Ukłony dla poglądu Urbana w tej drażliwej sprawie, który kiedyś, gdy nie wydano mu paszportu, zakończył felieton w Szpilkach ni w pięć, ni w dziewięć takim wtrąconym zdaniem
   JA DO TYCH WŁADZ PASZPORTOWYCH, TO MAM TAKI STOSUNEK, JAK DO DZIEWCZYN: JAK MI DADZĄ, TO DOBRZE, A JAK NIE DADZĄ – TO TEŻ CAŁA PRZYJEMNOŚĆ PO MOJEJ STRONIE...
   I ja od tego czasu ten pogląd wraz z nim podzielam !
   Ale o dziwo ! Od tego też czasu zacząłem osiągać w tej dziedzinie pewne można rzec wymierne sukcesy
   Powtórnie po korekcie 04.04.2009 00:42
   No i puścili za poniższym potwierdzeniem, umieszczając całość na 5 miejscu wśród mnogich
    wypowiedzi , ale bez politycznego wtrętu, który pominąłem wysyłając:
   ~Jacek C. ,
   dzisiaj, 00:42
   Jacek C., w najpiękniejszym w roku Miesiącu Maju, pełnym bzykania się owadów, a szczególnie ślicznych polskich Muszek Dwu rączek i Dwu nóżek, proponuje z pobudek osobistych zmianę początkowych wersów znanego przeboju.
   
   
   O IRMINIE
   
   Raz ci ja poznałem s t r o j n i s i ę Irminę,
   co gdy ją o coś prosisz, s t r o i głupią minę.
   
   Uwaga od autorska: Te fraszkę dostała w podarunku pewna Irmina, mieszkająca do tej pory w naszej klatce schodowej, ale w slumsach tzn. powyżej piątego piętra, która żyła na próbę z niejakim Marcinem, który machnął jej dziecko, śliczną dziewczynkę, której nadano imię Sabina, na pamiątke babci Irminy. Obecnie ów Marcin okazał się nieodpowiedzialnym łajdusem i Irminę z Sabinką porzucił. Oboje znali się od lat, a do Krakowa przybyli z wielkopolskiego Konina.
   Powiedz NIE cenzurze w internecie!
   Jacek placek wszystkich pozdrawia

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę