Dodawanie komentarza

Do tematu: Co nieco prywaty

Komentarze do artykułu: Powiedz NIE cenzurze w internecie!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Co nieco prywaty

~Jacek placek

2011-06-05 00:45:16

Janusz,
   jeśli Ci się nie uda w niedzielę wygospodarować tych ok. 2 godzin czasu na odwiedziny nas z Maryną, to wprawdzie się nie zastrzelę, trudno, ale smutno.
   Za karę podrzucam Ci hasło wywoławcze, Powiedz NIE cenzurze w internecie, za którym kryje się wspomniana Ci cała litania różnych haseł taskże szwagrze wywoławczych i klikając w nie, będziesz miał, co czytać do emerytury...
   Zaznaczam, że w zasradzie nie dbałem tam o prawidłową formę zapisu, ale ważna jest treść tego, co tam sobie POPiS dałem lewą nogą w podartej onucy, którą to treść tylko owo forum, jako tako po Ja pan Bolka Valesy potrafi znieść...
   były sąsiad Jacek
   Paszdrawłaju Was i Cześć..
   
   Jacek placek byle jaki, ale publikując, choćby ten tekst odnosi własną prywatną VICTORIĘ, za tamtych mend FANTASMAGORIE...

ODPOWIEDZ

Na bis...

~Jacek placek

2011-06-08 00:38:06

Tak dla hecy zerknąłem do plików Wrzuty i ze zdumienia oniemiałem... Okazało się, ze znowu można odtwarzać z nich to, co się nagrało
   Co prawda niekiedy coś samo się naprawiało, ale były to drobniejsze usterki.
   Zastanawiam się więc, czy to przypadkiem Januszu, nie byłeś Ty, bo przecież masz dojście do mojego komputera na odległość...
   Nie wiem, czy to przeczytasz, ale jeśli się nie mylę, to tak czy siak... Dziękuję !
   Choć za dziękuję, kowal konia nie podkuje...
   Ale to już jest inna bajka...
   Pozdrawiam
   Jacek placek

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę