Dodawanie komentarza

Do tematu: Z private lamusa

Komentarze do artykułu: Powiedz NIE cenzurze w internecie!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Z private lamusa

~Jacek placek

2011-06-05 05:21:16

Data: 27 grudnia 2008 18:37
   Bolek,
   jeszcze o czymś zapomniałem w rozmowie Ci powiedzieć.
   Otóż, w myśl ludowej zasady, że jeszcze się taki nie narodził, co by każdemu dogodził, a po łacinie wyrażonej elegancko, iż de gustibus non est disputandum, po lekturze całości wytypuj do 10 z tych wszystkich fraszek, które uznasz za najzabawniejsze.
   Poza tym poniżej masz do oceny trzy rzeczy. Również dokonaj ich oceny w skali od 1 do 10, biorąc pod uwagę ich dowcipność. To taki mini test na Twoje pożucie humoru.
   wujek Jacek
   Przepis na prędkie pozbycie się tasiemca uzbrojonego.
   
   Kiedyś do Radia Złote przeboje zadzwoniła słuchaczka i poinformowała prowadzącego audycję redaktora o tym, że jej znajoma ma świetny sposób na radykalne pozbycie się tasiemca.
   
   Zaciekawiony redaktor zapytał;
   A jaki jest ów sposób ?
   No i słuchaczka zaczęła tak:
   Ta znajoma dawała tasiemcowi na czczo rano kromkę chleba z masłem, żeby krztynę sobie podjadł. I tak to trwało od poniedziałku aż do soboty. Niestety... w niedzielę skończyło się jej masło i dała tasiemcowi suchą kromkę chleba...
   Tu słuchaczka zamilkła, robiąc tzw. przerwę dramatyczną.
   
   Niedoinformowany redaktor, niecierpliwie rzucił
   I co dalej??
   Na co słuchaczka flegmatycznie:
   No i tasiemiec sam wylazł i zapytał:
    A GDZIE MASŁO???
   Anegdota pierwsza.
   
   Wysłuchałem w radiu wspomnień o Michalinie Wisłockiej. Prowadząca redaktorka rozmawiała z dobrym znajomym pani Wisłockiej, który opowiedział o niej m.in,, co następuje:
   
   Kiedyś Michalina powiedziała do mnie tak:
   
    Posłuchaj, coś ci opowiem.
   Kiedy przechodzi młoda osiemnastolatka w dodatku blondynka, obok grupy chłopaków jej rówieśnych, a ci na jej widok pogwizdują, mlaskają, czynią kulturalne uwagi, jak: Pójdę z panią, będę grzeczny lub Proszę pani. Ze mną, jak z dzieckiem. Za rączkę i przyłóż mnie do piersi, albo uwagi chamskie, w rodzaju: Ale dupa... to przyznasz, że jest to z w y k ł e chamstwo...
   
   No, cóż. Musiałem się zgodzić z Michaliną. Tymczasem ona ciągnęła dalej tak:
   
   Ale kiedy po trzydziestu latach, ta sama dziewczyna mija tę samą grupę facetów, a oni na jej widok już tego nie czynią, to musisz się ze mną zgodzić, że to jest już n i e z w y k ł e chamstwo !
   No i musiałem się znowu zgodzić z Michaliną.
   
   
   Anegdota druga
   
   Redaktor prowadzący audycję w Radiu Złote przeboje, którego słucham, kiedy mam dość polityki, wtrącił kiedyś ot, tak sobie, co niżej:
   
   Dziewczyny wciąż się zastanawiają, czy lepiej wygladają w maksi czy w midi... A może w mini albo w dżinsach biodrówkach... A ja tak sobie myślę, że one wszystkie najlepiej wyglądają, gdy te wszystkie wymienione ciuchy leżą już na podlodze obok mojego... łóżka.
   
   Po czym pociągnął audycję dalej...
   
   Na czwarte danie dowcip:
   
   Do gabinetu lekarza ginekologa weszła młoda dziewczyna na pierwsze w życiu badanie ginekologiczne i powiedziała do lekarza skromnie, a nieśmiało:
   Panie doktorze, ja jestem jeszcze dziewicą, więc bardzo proszę badać mnie bardzo delikatnie i
   ostrożnie...
   A na to pan doktor:
   A to się świetnie składa, proszę panienki, bo ja z kolei jestem lekarzem... pierwszego kontaktu.
   
   Zabawmy się w mini sondaż. Oceńcie oddzielnie w skali od 1 do 10 wszystkie cztery dykteryjki. Wnioski z tego żadne nie wypłyną, ale może być zabawa.
   Jacek placek oczywista też sondażysra

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę