Dodawanie komentarza

Do tematu: Ale po owej sersralu zajawce,

Komentarze do artykułu: Powiedz NIE cenzurze w internecie!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Ale po owej sersralu zajawce,

~Jacek C., placek

2011-06-06 11:41:24

zatońmy w wiochy sadzawce
   odrzućmy lawę cuchnącego błota,
   co ją nasrajkowała nierobuuuf Uf
   Fuj ! HOŁOTA....
   Nota bene Lepper był o wiele lepszy,
   od primo voto Lejby Wałęsy UB eka,
   co nie gadał, tylko po polskiemu...
   nie chcem, ale muszem... pieprzył
   Niestety w sprzedanej wiosze,
   mendom w sralalamencie wsjo się
   w Liberum veto POPiS... dziło,
   w zalanych łbach i w dupach tylu
   i zamiast odpowiadać za wszystko,
   będzie bekarnie sersral od tyłu...
   
   12) Ponieważ właśnie w tamtym czasie produkowałem fraszki erotyczne i te polityczno-erotyczne znajdujące się właśnie w tej części mojego obszernego ży(u)ciorysu , więc co lepsze testowałem na Joaśce. A zwłaszcza poniższe fraszki erotyczno polityczne o aktusralnej nowomowie, poczynając od pierwszej najlepszej
   
   O KONSTANCJI
   
   Konstancja, co znów wcale nie jest oczywiste,
   podrywała Kostka + konstytucjonalistę....
   Westchnieniem zachęcała wciąż Kostka niezgułę:
   Chodź pomacać tu, Kostuch, moją... p r e a m b u ł ę.
   
   Uwaga odautorska: Autor postanowił sobie pożartować co nieco z preambuły, o której treść w swoim czasie toczył się w III RP zażarty spór w sejmie, a bez której to preambuły nowoczesna ustawa zasadnicza może się z powodzeniem obyć. Wtedy to wkroczył do akcji Tadeusz Mazowiecki – jak wiadomo – premier pierwszego rządu III RP, zdechlak, którego zesłabiło podczas wygłaszania swojego expose i on zażegnał ów zażarty spór, wymyślając preambułę według starej, wypróbowanej zasady Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek ?. Jak dotąd chyba jeszcze nikt tak oryginalnie nie nazwał tego czegoś ?. A owo czegoś ?, to nic innego, jak wsjech dziewczyn skrywany pod przykusą spódniczką starannie wykaligrafowany intymny dokument ścśle tajny przez poufny, specjalnej troski i specjalnego przeznaczenia ?.
   PO tem ta Mazowiecka MENDA PO radziła srobić premierem niejaką nijaką DOCHTOR Suchocką
   i SRUUU PO leciało KONKORSRATY, TACE bez PO dakUfff datłow na tace i DOBRA MARTWEJ RĘKI DLA insektUfff z SEKTY WATYKAŃSKIEJ, za co w nagrodę ZA POLSKIM NARODEM Suchocka bezkarnie moczy swą zaśmierdziałą DUPĘ @ w ambasradzie w WC i łaziebnej wannie w Watysranie starannie...
   Jacek C., dopełniacz nagiej prawdy, ale jak już da kopniaka, to obnaży całą HISTERYCZNĄ GOŁĄ BLAGĘ @+!
   28.02,2010 17:21 A liczba 21 to daje zwycięstwo w prymitywnej HAZARDOWEJ grze , zwanej OKIEM, w głowie Chlebowskiego naszego PO wszedniego, do kupy zussamen AMENT i LAMENT
   11 WYPOWIEDZI DA SJECH POR
   PO statecznej doróbce, jak Sąd Osrateczny
   17:50
   12 WYPOWIEDZI DA SJECH POR
   Co nieco o Konstancji
   2010-02-28 18:06:44
   13) I tu wreszcie na koniec nadeszła pora, aby nawiązać do zacytowanej na wstępie tych wywodów o Joaśce fraszki o ZUZI, zresztą opublikowanej dawno temu, bo bodaj na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ub. w. w Głosie Nowej Huty, z którym przez pewien czas współpracowałem. Z owej literackiej postaci Zuzi, uczyniłem na potrzeby opowieści snutych Joasi, postać istniejącą realnie, a przy tej okazji wyposażyłem ową Zuzię w cechy wszystkich moich dziewczyn, z którymi do czasu mojego ożenku miałem bliskie spotkania drugiego stopnia. Nota bene wbrew pozorom nie było tych dziewczyn wiele. Doliczyłem się ich zaledwie jedenastu, odliczając żonę Marynę, a doliczając za to dwie dziewczynki, z którymi w latach chłopięcych zabawialiśmy się w doktora. Obecnie na Joaśkę już nie poluję. Choć latem 2008 r. spotkana przypadkowo i zapytana, czy nie zawiozłaby mnie wiosną 2009 r. do Żywca, odpowiedziała, że możemy o tym jeszcze w swoim czasie porozmawiać. Ale ja Joaśce nie wierzę. Już na taką propozycję kilkakrotnie wcześniej najpierw mówiła, że nie ma sprawy, a gdy termin wyjazdu się zbliżał Joaśka piętrzyła trudności i w efekcie wiózł mnie ktoś inny. Tak więc z Joaski nie miałem i nie mam żadnego pożytku. I to już wszystko, co było do udowodnienia.
   Jacek C., placek we fragmencie swojego długiego żuciorysu, wątpiąc w jego opublikowanie
   27.02.2010 07:25
   
   

ODPOWIEDZ

A kończąc na 13 osratniej..

~Jacek placek

2011-06-06 12:41:23

zresztą już tu opublikowanej,
   ale powtórzonej dla porządku
   Koha gruźliczych prątkuuuf
   Uf... Fuj...
   
   Nota bene autor między majem a wrześniem 1969 r. były całkowicie wyleczony z gruźliczego nacieku w szczycie lewego płuca, przez tą rzekomo podłą KOMUNĘ, która ową gruźlicę odziedziczyła po sranacyjnej II Rzeczyposrolitej, w której ta choroba, zbierała śmiertelne żniwo, wystarczyłoby powtórzyć film WSPÓLNY POKÓJ, zamiast gufno wartej PLEBANII całkiem do bani
   A owa mająca bardzo złe konotacje choroba śmiertelna, jeszcze została pogłębiona w ciągu pięciu lat hitlerowskiej okupacji
   Jeśli idzie o mnie, to wykryta ona została przypadkowo podczas obowiązkowych, pod karą administracyjną małoobrazkowych prześwietleń płuc, następnie niemal od ręki dostałem skierowanie do Sanatorium Akademickiego na Ciągłówkach w Zakopanem, a w następnym roku jeszcze na czterotygodniowe wczasy przeciwgruźlicze do Śródborowa k. Otwocka, do tego między wyjściem z Sanatorium, a wyjazdem na wczasy, dostawałem w aptekach całe słoje drażetek ówcześnie stosowanego antybiotyku o nazwie NAPASHIN bezpłatnie.
   Z ciekawostek wcale nie tak wesołych dodam, że o swojej chorobie dowiedziałem się podczas wesołych studenckich Juvenalii, kiedy na Rynku Głównym Najmilszą Studentką Krakowa wybrana została Anna Seniuk, nasza z żoną do dziś ulubiona Aktorka, obok Marty Lipińskiej, obu przez wielkie A...
   Jeszcze dodatkowo, podczas jazdy autobusem do owego Sanatorium, po ruszeniu z Mysłenic, autobus wlókł się żółwim tempem, za pogrzebem, podążającym na cmentarz, co wziąłem za bardzo zły dla siebie znak i kompletnie mnie zdołowało...
   Kończąc dodam, że cała choroba kosztowała mnie tylko 2 bilety PKS do Zakopanego, tam i powrotny po czterech miesiącach, a wszystko to dlatego, że podła KOMUNA gruźlicę i choroby weneryczne, jako spadek po niesławnej biedzie, uznała za choroby społeczne, gwarantując pacjentom leczenie bezpłatne, ale także przymusowe...
   A jak to jest dziś poniżej krótki fragmencik z Wikipedii, w zasadzie wystarczy
   
   W krajach tzw. wysoko rozwiniętych wzrost zachorowań na gruźlicę występuje przede wszystkim u imigrantów i w grupach ryzyka np. zakażenia wirusem HIV.
   Gruźlica w Polsce Od 1994 roku notuje się w Polsce stałą tendencję spadkową zapadalności na gruźlicę. Jednak pomimo to należymy do krajów o wysokiej zapadalności na gruźlicę, ponieważ w 2004 r. wskaźnik wynosił w 24,9/100 tys.
   
   Wróćmy jednak do cuchnącej rzeczywistości w sprzedanej Zachodowi, za bezdurno wiochy
   
   Mimo wrodzonej skromności, którą skromnie ukrywam w spodniach wraz ze swoim przyrodzeniem, muszę się nieskromnie pochwalić, że jestem tfu ! rcą nowego rodzaju fraszek polityczno erotycznych, akurat znakomicie pasujących do PROPAGANDY SUKCESU, ale nie tej, którą obecna prosragranda zarzuca ekipie Edwarda Gierka, po której pozostały materialne dowody, że miała ona faktyczne namacalne SUKCESY, jak choćby zbudowanie 3 milionów tanich i w miarę pełnokomfortowych mieszkań, dla circa 10 milionów nierobów peerelowskich, tylko odnoszą się one do srapisralistyczno popcurvturalnej NOWOMOWY siejącej PROSRAGRANDĘ WŁASNYCH EKSCESÓW. Dla przykładu zacytuję ostatnią 13 z tych fraszek. A Liczba 13, jest Liczbą Magiczną, która nigdy nie kłamie i nijak przeciwnie niż pierwszy w sprzedanej do dna Zachodowi wiosze Olek Kwas pijak ? Jeśli idzie o podobieństwo brzmieniowe imienia i nazwiska, to muszę zaznaczyć, że w wiosze niejednemu psu Burek. Zresztą primo voto owej postaci, o którą mogłoby ewentualnie chodzić brzmi Izaak Stoltzman i figuruje on na 93 pozycji w wykazie 263 figur wcale nie woskowych, ale najbardziej zasłużonych w budowie AUTO ZDRADY NARODU, na Zachód... Przejdźmy wszakże szwagrze do wspomnianej fraszki
   
   
   Nawiążę do mej potencjalnej dziewczyny,
   a imię ta dziewczyna ma z końcówką na...
   YNA...
   Do tego z ową dziewczyną miałem ustalone,
   że nie dla draki mieliśmy pójść w krzaki
   i w warunkach partyzanckich miał być finał
   to było łońskego roku, ale nadeszła zima
   Tu muszę zaznaczyć, że wstępnie występnie
   nieduże cycuchy, na próbę były juź pomacane
   Warunki wstępnie były też już określone,
   w tych krzakach w maju, przy ruczaju
   ma przez chwilę stanąć w obronie swej cnoty,
   że nie jest z niej dziewczyna chętna, że aż łatwa...
   Niech o tym wie, podglądająca szkolna dziatwa
   Nadeszła jednak łońskiego roku mroźna zima
   i zmarzła by YNIE kuciapka, w mrozu kwiatkach
   Zatem spalone kotlety, sprawa się zmyła o, rety
   bo chce obecnie negocjować wykrętnie,
   pójście we wspomniane krzaki, by tam działać
   WYSTĘPNIE
   
   Więc YNIE wkleiłem to, co wynika,
   z czytania mądrego polakiego słownika
   
   O CZEŚCE I FRANIU
   Negocjowała Cześka z politykiem Franiem,
   pytając go surowo: Franek, ty baranie !
   Czy dziś w nocy planujemy seks na wyrku,
   czy raczej, na arenie w wysrorczym cyrku ?
   
   Uwaga odautorska: Autor pozwolił sobie wytłumaczyć na najprostszym przykładzie, na czym właściwie polega to tak modne w usroju demosratycznym pojęcie NEGOCJACJI ?, które w praktyce III i IV RP są jakoby często prowadzone, choć tak naprawdę nikt, nawet uczestnicy owych NEGOCJACJI ? nie wiedzą czy faktycznie są prowadzone i czym się one skończą i kiedy, a nawet czy w ogóle się skończą. Przykładem z osratnich dni są owe już nie nowe NEGOCJACJE, prowadzone rzekomo z pielęgniarkami, które to pielęgniarki osratecznie emigrują aktusralnie do Niemiec, gdzie stworzono im korzystne warunki zatrudnienia, zamiast za sporą kasę kształcić rodzimą kadrę pielęgniarską. Wot, srapisralistyczny deutsche pomyślunek oraz przez iloraz ekonomiczna forma odwróconego pradawnego hasła Szwabii DRANG NACH OSTEN... Co dla Was is das ? Kończy się w sprzedanej do dna Zachodowi za bezdurno wiosze Wielkim Postem...
   Powtórnie po korekcie 04.04.2009 00:42
   No i puścili za poniższym potwierdzeniem w Onetu Rozrywce, umieszczając całość na 5 miejscu wśród mnogich wypowiedzi , ale bez politycznego wprowadzenia, który pominąłem wysyłając:
   ~Jacek C. ,
   dzisiaj, 00:42
   Jacek placek ostatnio ponadto
   Wprowadzenie PO sromocyjnej popQurvtury cenie, jak marzenie... Mimo wrodzonej ...
   Jacek placek 26-05-2011 65:92

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę