Dodawanie komentarza

Do tematu: Jacek placek jedyny syn

Komentarze do artykułu: Powiedz NIE cenzurze w internecie!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Jacek placek jedyny syn

~Jacek placek

2011-06-26 18:18:33

Mariana C., który latem 1942 r. poniósł wraz z grupą osób śmierć strałem w tył głowy pod Ścianą Śmierci w Obozie Zagłady Auschwitz+Birkenau, bez choćby fikcyjnego wyroku, przeżywszy w wieku 33 lat w tym 2 latach wegetacji obozowej i tylko na grobie rodzinnym, na Cmentarzu Przemienienia Pańskiego... nie wiadomo, jakiego Pana ? i w co przemienionego ? ma symboliczny napis o tym zbrodniczym fakcie
   
   To póki co byłoby tyle...
   Jak tego nie puścicie
   to w Togo mi wisicie
   głęboko w dole i w tyle
   
   
   Komentarz został dodany!
   O, Qurva ! A gdzie zapodziany ?
   Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną
   HOTNEWS.pl plus
   Baba Ryba blues,
   wisi mi u dupy całkiem bezsilna
   odpowiedzialność karna i syfilna
   Jacek placek i... szlus

ODPOWIEDZ

Auto korekta dla w Vatisranie

~Jacek placek

2011-06-26 18:32:55

INSEKTA i CMENTARNEJ HIENY
   Quo vadis ? Z wami nie idziemy...
   
   Jacek placek jedyny syn Mariana C., który latem 1942 r. poniósł wraz z grupą osób śmierć strałem w tył głowy pod Ścianą Śmierci w Obozie Zagłady Auschwitz+Birkenau, bez choćby fikcyjnego wyroku, przeżywszy w wieku 33 lat w tym po 2 latach wegetacji oraz męki obozowej i tylko na grobie rodzinnym, na Cmentarzu Przemienienia Pańskiego... nie wiadomo, jakiego Pana ? i w co przemienionego ? ma symboliczny napis o tym zbrodniczym fakcie
   
   Jacek placek, który doskonałość w tym, o czym pisze... osiągnie w swoim czasie, leżąc w pozycji horyzontalnej na wyrku, z dłońmi skromnie złożonymi na tak zwanym podołku ? +

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę