Dodawanie komentarza

Do tematu: Kak njet tak, eto srak ?

Komentarze do artykułu: Powiedz NIE cenzurze w internecie!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Kak njet tak, eto srak ?

~Jacek placek

2011-07-06 19:59:03

Magda Umer i Andrzej Poniedzielski – bloog.pl
   chlip-hop.bloog.pl/ - KopiaPodobne
   Magda Umer i Andrzej Poniedzielski MAGDA UMER reżyser, scenarzystka, ... konferansjer satyryczny - Serwis Blog w Wirtualna Polska S.A. - pierwszy portal w ...
   Kwiecień 2008
   Marzec 2009
   Kwiecień 2011
   Kwiecień 2009
   Sierpień 2007
   Grudzień 2006
   Maj 2010
   Styczeń 2008
   
   1.czytaj Księgę Gości - Magda Umer i Andrzej Poniedzielski – bloog.pl
   Magda Umer i Andrzej Poniedzielski. chlip-hop.bloog.pl - strona główna, Imagine, ... blog: www.domwwistce.blog.onet.pl. dodano: 07 maja 2011 8:50 …
   
   5 - Magda Umer i Andrzej Poniedzielski - bloog.pl
   chlip-hop.bloog.pl/ksiega,1,page,5,index.html - KopiaPodobne
   Magda Umer i Andrzej Poniedzielski. chlip-hop.bloog.pl - strona główna ... Bardzo fajny blog. Fajnie się czyta. Myślę że jeszcze nie raz tu wrócę. …
   
   Magda Umer Linki
   www.magdaumer.pl/linki.htm - KopiaPodobne
   www.chlip-hop.bloog.pl- Blog Magdy Umer i Andrzeja Poniedzielskiego w Wirtualnej Polsce. Ponadto proponujemy odwiedzenie następujące strony: …
   W tym miejscu będę publikuję wybrane listy - Magda Umer
   www.magdaumer.pl/listy95.htm - KopiaPodobne
   W tym miejscu publikujemy wybrane listy, nadchodzące do Magdy Umer i jej na …
   
   Sztuka płakania ... - Do końca XXI wieku - Onet.pl Blog
   martin2100.blog.onet.pl/Sztuka-plakania,2,ID261690240,n - KopiaPodobne
   26 Paź 2007 – Blog w kategorii: Trudne tematy » ... Magda Umer i Andrzej Nardelli w 1972 roku mieli 20 kilka lat. Ludzie uważali ich za kochającą się parę …
   
   Magda Umer ... i obudzone wspomnienie - Po prostu jestem - Onet.pl ...
   bertio.blog.onet.pl/Magda-Umer-i-obudzone-wspomnie,2,ID406852... - KopiaPodobne
   21 Maj 2010 – Old Marinners - Szanty · Małgosia Stec · Czekaj na mnie, tam na końcu... blog BL · Magda Umer i Andrzej Poniedzielski Blog Hlip-Hop …
   MAGDA UMER – RECITAL “PRZED CISZĄ”
   mojaszuflada.blox.pl/.../MAGDA-UMER-8211-RECITAL-8220PRZ... - Kopia
   7 Lis 2010 – Pisz swój dziennik w Internecie. Pisz blog ... bilet - Magda Umer. To jedna z naszych ulubionych piosenkarek, ciepła i bezpośrednia. …
   2.MAGDA UMER - recital
   www.teatrpolonia.pl/koncert-magdy-umer – klikaj w Kopia
   http://www.teatrpolonia.pl/koncert-magdy-umer.
   MAGDA UMER - recital. Koncert jubileuszowy - 40-lecie pracy artystycznej. ... na łamach Wirtualnej Polski prowadzi blog pod tym samym tytułem. …
   Jacek placek nocny ambiwalentny gacek

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę