Dodawanie komentarza

Do tematu: Próbuję powtórzyć...

Komentarze do artykułu: Świńska grypa to biznesowe ludobójstwo!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Próbuję powtórzyć...

~Andrzej z Kalifornii

2009-05-09 00:00:38

Około 7-dma moja próba.
   Zapewne redakcja kupiła gotowy kontrol system wyprodukowany dla potencjalnych internetowych terrorystów.
   To są metody uczenia totalitarnej kontroli wszystkich przeciw wszystkim.
   W takim to już świecie teraz żyjemy. Poza tym źle oprogramowany.
   Zawsze ktoś musi tu być kłamcą.
   Oto poniżej tekst który został wycięty przez system.
   Dr Leonard Horowitz jest żydowskim agentem w chrześcijańskim świecie nauki
   doskonale znający oszustwa Żydów naukowców i wykorzystujący je do budowania
   swojej chwały w porozumieniu z nimi i odwrócenia uwagi co ta mafia robi w świecie przy jednoczesnym niby jej oskarżaniu. Ten człowiek jest używany przez międzynarodową żydoMafię do niszczenia chrześcijaństwa promując da Vinci Code robiący z Jezusa Chrystusa oszusta, kobieciarza i historycznego idioty.
   Obecny atak międzynarodowej żydoMafii jest głównie skierowany na Zbigniewa Brzezińskiego, że względu na to, że po raz pierwszy prezydent Barack Obama zaczął bardziej jego słuchać niż wieloosobowy żydowski skład jego doradców umiejscowiony na różnych stanowiskach w jego rządzie. Ich liczba dochodzi nawet do czterdziestu nie licząc niemal kompletnej obsady żydowskiej jako ambasadorów USA. Szef jego administracji to Żyd z Mossadu, Emanuel, szef komisji finansowej Żyd pederasta Barney Franks..etc. Brzeziński popsuł im całą strategię w Azji Mniejszej, wobec Rosji, w Europie i anulował Obamy poparcie dla Izraela w ataku na Iran. Na wielu stronach Internetu zobaczycie niesamowity atak Żydów na Brzezińskiego w bardzo przewrotnym i chytrym stylu.
   Po raz pierwszy ostatnie ONZ-towskie głosowanie przeciwko antyhumanitarnym akcią Izraela w Palestynie przebiegło przy poparciu USA. Jest to niesamowite.
   Pomimo dominującej kontroli żydoMafii w całej strukturze administracyjnej, finansowej, przemysłowej, medialnej i naukowej USA Żydzi są wsciekli i produkują perwersyjne kalumnie przeciw Brzezińskiemu we wszystkich środkach medialnych.
   Ten akt Żyda Horowitza wygląda jako wielce niby opatrznościowy. Horowitz jako anioł światłości walczy z korupcją w świecie wpływowych grup. Znalazł się człowiek Żyd chroniący ludzkie życie. Nie wierzcie. Oni są mistrzami kłamstwa. Synami Diabła jak powiedział o nich Jezus Chrystus w Ew. Jana 8:44 (oczywiście dotyczy tych Żydów którzy nie przyjeli i nie uwierzyli w Jezusa Chrystusa).
   Zobaczcie też co wypisuje Wikipeadia pod hasłem Dr Leonard Horowitz o Brzezińskim.
   Trwajcie w Jezusie Chrystusie aby On był pierwszy w waszym sercu.
   On jest Prawdą i On da wam wyzwolenie z oszustwa.
   A oto Horowitza strona, na której jest jego główne przesłanie po angielsku (lenhorowitz.com) i jej specificzny fragment: Dr Horowitz believes this planned event holds the greatest hope for purging ailments, ignorance, and animosity from our global village. He says this science-based musical-mathematical concert, based on his decryption of the real daVinci Code (daWinczi kod), is all about LOVE and just what the planet needs.
   So far a Nobel Prize has not been awarded to Dr. Len Horowitz, but it should have been. He relays some of the most provocative and important information in the world.
   Przy okazji żydoMafia promuje go do nagrody Nobla.
   

ODPOWIEDZ

Nareszczie

~Andrzej z Kalifornii

2009-05-09 00:09:47

Ale ciągle nie wiem jak w pełni ten system pracuje.
   Jeśli ktoś od strony waszego serwera poinformuje nas o wadach tego systemu więcej.
   Czy możecie zmodyfikować oprogramowanie tego systemu?
   Dużo jest dziwnych pojawiających się znaków w naszych tekstach.
   Dziękuję.

ODPOWIEDZ

dlatego ambasadorem USA ?

~zyta

2009-08-04 16:44:16

Ambasadorem USA w Polsce nie został syn Brzezińskiego, tylko / mniejsza oto jak się nazywa/
   ten...man Eskimos.

ODPOWIEDZ

Andrzej ma racje, rzeczywiscie

~Wiklin

2009-09-07 09:19:07

jest tu jakis algorytm selekcjonujacy wpisy.Ja mam szlaban na ilosc znakow.Jak pisze z nowego IP to wchodza mi dlugie teksty ,ale tylko raz....

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę