Dodawanie komentarza

Do tematu: Nasi Święci Kapłani

Komentarze do artykułu: Spadł kolejny Tu-154

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Nasi Święci Kapłani

~wspomożenie

2010-12-07 07:21:49

faktycznie wykonują wspaniałą prace tam na afrykańskim londzi ewangelizując te ludy ! Murzyni otrzymawszy Chrzest święty stają się prawdziwie wierzący ! no chyba że ciągle ukrycie praktykują voodoo ?
   bo i to się zdarza według relacji naszych duchownych...! składa się po kryjomu jeszcze ofiary z dzieci ! Módlmy się za naszych rodaków na czarnym lądzie ! W sumie jak by rospatrywać działania duchownych polskich to są one przepojona troską o nasz kraj i jego mieszkańców ! czy można by to samo powiedzieć o politykach ? wątpię, a przynajmniej o większości nie można by powiedzieć iż się troszczą o nasz kraj ! Albo wezmy rozpatrzmy życie w klasztorach i świętych odosobnieniach duchownych polskich kapłanów, toż oni doznają już tu na ziemi obcowania z istotami duchowymi-niematerialnymi, doświadczenia które potem jakimiś kanałami są przekazywane do ludu polskiego, tworząc naszą rzeczywistość polska wzbogacając ją ! Oczywiście ci którzy atakują Św. Kościół nie zdają sobie sprawy z tego co czynią lub są w objęciach Złego ! No ale to właśnie jest walka w tej czasoprzestrzeni. Walka o której nauczał nasz Zbawiciel. Tylko oni mogą wyprosić o zbawienie Narodu który jest omamiony przez ośrodki manipulacji świadomością tłumu wpatrującego się w odbiorniki szumu informacyjnego zwanymi telewizorami...

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę