Dodawanie komentarza

Do tematu: Jednego bydlaka mniej

Komentarze do artykułu: Kiedy został zabity Osama Bin Laden?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Jednego bydlaka mniej

~Dexter

2011-05-05 20:37:08

Szkoda ze tylko raz, u nas znalazło by się kilkadziesiąt równie niepotrzebnych śmieci do zutylizowania.

ODPOWIEDZ

Dexter

~Lukasz92

2013-08-05 15:06:57

Nie badz naiwny jak dziecko... Osama, al-kaida, terrorym - to wszystko wymyslone przez usa i kto tego nie akceptuje jest dla mnie telewizyjnym lemingiem, ktory daje sie nabierac na ta propagande. Osama byl agenten CIA, zreszta jego rodzina jest przyjacielem rodziny busha.To samo - nie wiem jak mozna wiezyc w atak 20 talibow na wtc, za pomoca zaawansowanej technologii - laptopa i telefonow satelitarnych, ktore miazdza cala ochrone i technologie USA... Hahahahaha. USA jest jedynym swiatowym terrorysta. Przejrzyj na oczy - kto najezdza inne kraje, akurat te, ktore maja rope, a nie np afrykanskie, gdzie tez rzadza rezimy - czemu tam akurat nie wprowadzaja demokracji? Doszkalajcie sie prosze, bo czasu przed NWO jest coraz mniej...

ODPOWIEDZ

60-ciu?

~WSz

2014-01-15 08:07:21

60-ciu? Ja tam o ponad 400 slysze codziennie...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę