Dodawanie komentarza

Do tematu: rasizm

Komentarze do artykułu: Polskie obozy koncentracyjne ...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

rasizm

~Mc.Sarah

2006-07-18 11:57:54

heil!! ja osobiście uważam,iż obozy koncentracyjne jakiekolwiek powinny być udostępnione do publicznego obejrzenia ich.Jednakże młodzież czy też osoby dorosłe,które świadomie,że tak powiem drwią z takich miejsc nie powinny mieć takiej możliwości.Drwiące miny przy bramie do Auschwitz,bądź przy krematoriach to jest dla nas znane.Zbuntowana młodzież.... tu ginęło set tysięcy milionów ludzi czy to jest śmieszne.Co robimy z żydem do gazu z nim!!! do też jest człowiek!!! ludzie,czy to jego wina,że sie urodził w żydowskiej rodzinie,przecież każdy niemiec równie dobrze mógł mieć też takich rodziców,a ich sie nie wybiera.!!!
   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RASIZM to najgorsze zło!!!! sama wiem,bo też przez jakiś czas byłam antysemitystką,faszystką,nazistką!!!Wszyscy jesteśmy ludźmi nie ma z nas nizszych i wyższych jesteśmy równi!!! WSZYSCY bez względu czy jestem biały czy czarny mulat murzyn żyd równość szanujmy sie!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę