Dodawanie komentarza

Do tematu: Skoro ludzie modlą się za

Komentarze do artykułu: Polacy modlą się za zmarłego Papieża Polaka

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Skoro ludzie modlą się za

~Tomek

2005-04-03 10:01:18

duszę papieża oznacza to iż nie jest Ona w Niebie,w przeciwnym razie modlitwy nie miałyby sensu.Skoro taki człowiek nie ma gwarancji iż po śmierci uzyska zbawienie cóż mogę powiedzieć ja zwykły śmiertelnik o losie mej duszy po mojej śmierci. Czy Ojciec ,który jest w Niebie dając nam Swojego Syna nie dał nam równocześnie pewności zbawienia jeśli tylko w Niego uwierzymy?Czy Ojciec w Niebie nie wiedział o potrzebie pewności w moim sercu tego czy będę zbawiony?Czy tak bardzo jest On nieczuły na moje modlitwy i wołania?
   

ODPOWIEDZ

Nie ma tak łatwo!!!

~Ramzel

2005-04-05 14:46:58

Na zbawienie trzeba sobie zasłużyć!!! Nie ma tak łatwo, że ja po prostu chcę mieć pewność, że będę zbawiony a skoro już będę zbawiony, to po co mam się starać być dobrym??

ODPOWIEDZ

Nie ma tak łatwo!!!

~Ramzel

2005-04-05 14:57:23

Na zbawienie trzeba sobie zasłużyć!!! Nie ma tak łatwo, że ja po prostu chcę mieć pewność, że będę zbawiony a skoro już będę zbawiony, to po co mam się starać być dobrym??

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę