Dodawanie komentarza

Do tematu: hmm....

Komentarze do artykułu: Francja płonie

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

hmm....

~student

2005-11-08 13:38:17

ja tam zadnym rasista czy czym kolwiek z tego rodzaju nie jestem.. ale patrzac na to co sie dzieje we francji to az niewiadomo co myslec. Pierwsza mysl jaka sie nasuwa chyba u kazdego zdrowego europejczyka to wypiepszyc ich wszystkich tam skad przyjechali, a druga, no chyba mysli o tym ze da sie to jeszcze pokojowo rozwiazac. W pokojowe rozwiazanie to juz raczej nie ma co wierzyc bo ta tepa cholota, pewno w ogole niewyksztalcona, zyjaca islamem sie tak rozbrykala ze inaczej jak sila sie tego z tlumic nie bedzie dalo. Ja daje (aczkolwiek moge sie mylic) francuskim wladzom ze gora za 5-6 dni jak sie nie uspokoi to uzyja w koncu wojska przeciwko tym wariatom. Chyba juz wystarczajaco czasu minelo od kiedy imigranci zaczeli zjezdzac sie do europy, juz chyba wszyscy widza ze nie byl to dobry pomysl ich tu sprowadzac. Ale jak ich wywalic to kto bedzie na nas pracowal??... pozyjemy zobaczymy, ja i tak jestem za wywaleniem imigrantow z europy jak turki, araby itp. rasista jak pisalem nie jestem, ale poprostu zaladowac na statki i siup spowrotem... moze ktos ma jakies inne uwagi?

ODPOWIEDZ

a ty jestes osiol

~student

2005-11-10 00:16:43

a jakbys ty siebie okreslil?? jestes kolejnym idiota ktory tylko potrafi bledy w ortografii i pisowni wypominac.. a do prawidlowego tematu nie potrafi nic wniesc ani sie odniesc.. jestes poprostu oslem prawdopodobnie po jakims uniwerku i polonistyce.. czyli po studiach ktore nikomu sie jeszcze nigdy i nikomu do czegos kreatywnego nie przydaly... idz ty sie czlowieku wylecz ze swojej fobii... i jak sie nauczysz czytac a nie tylko widziec text to sie odezwii... PS: a jak ty ladnie polskich znakow uzywasz, dla twojej informacji, nikt normalny tego w necie nie robi.. wiec sam siebie ocen

ODPOWIEDZ

jeszcze jedno

~student

2005-11-10 00:20:20

i nie mow do mnie kochany... pedale :P... za PiS-em nigdy nie bylem, ale w tej kwestii to ich popieram...

ODPOWIEDZ

Polemika

~Więcej zawstydzony

2005-11-10 12:20:36

Witam serdecznie bardzo uprzejmego studenta, tym razem zrobiłeś trochę mniej błędów ale za to byłeś bardzo ordynarny, użyłeś bardzo brzydkich słów, uważanych powszechnie za obrażliwe.Zwróć uwagę, że ja tylko pytałem, co studiujesz, ponieważ Twój artykuł przez to, że napisany jest niepoprawnie stylistycznie i ortograficznie, jest trudny w odbiorze.Ta strona odwiedzana jest przez ludzi raczej myślących, czyli przede wszystkim takich, którzy nie są narwani.Tylko spokój na duchu zapewnia racjonalny odbiór rzeczywistości, która uwierz mi, jest dość skomplikowana. To, że piszesz o rzeczach trudnych, wcale nie oznacza, że piszesz o nich dobrze, bo jeszcze trzeba znać się na tym a Ty masz wewnetrzny bałagan w sobie.To z czasem będzie się zmieniać wraz z Twoim rozwojem i nabieraniem ogłady oraz kultury osobistej.Staniesz się bardziej roztropny i nie bedziesz na forum publicznym tak się brzydko zachowywać. Czy ja wspominałem coś o PIS?!!? Czy czytałeś na tej stronie, żeby ktoś tak brzydko wyrażał się o drugiej osobie. Tutaj takich ludzi nie ma. Czy mnie przeprosisz i tych wszystkich, którzy czytali te Twoje wulgaryzmy?!!? Wiem w necie się takich znaków nie używa, tylko brzydkie słowa.Studiowałem na uczelni technicznej!!!

ODPOWIEDZ

to ja dalej...

~student

2005-11-10 16:32:28

no wiec od czego zaczac.. to tak ... pisze tak jak mi wygodniej i do tej pory nikt nie mial problemow ze zrozumieniem mojego textu. A ze niestety ale jesli przywiazujesz wage do obrazu a nie tresci wypowiedzi to twoj problem, ale niestety przez takich jak ty w zyciu nic zrobic nei mozna, jak widze ludzi od (jak to sie pisze) savoir vivre (dobze?) to mi sie smiac chce. A (nie obraz sie) takich jak ty pelno jest. Zamiast zabierac glos w dyskusji to tylko potrafia na czyjas ortografie i pisownie najezdzac. Tak sie daleko nie zajedzie. A co do wulgarazmow, hmm, wiesz jesli studiowales (na uczelni technicznej tym bardziej) to nie powinienes zachowywac sie jakbys byl dopiero co po podstawowce,po nauczyniu poczatkowym, zaraz po lekcjach j. polskiego. Poprostu nienawidze glupoty i potam tak pisze do (w tym wypadku Ciebie) delikwenta. I wlasnie, przychodza tutaj inni ludzie i czytaja - bzdury ktore wypisujsz, zamiast odniesc sie do tematu, piszesz mi pierdoly o jakichs pisowniach, takie cos to mozesz sobie na www.sciaga.pl pisac, tam to takie bledy robia ze sie w pale nie miesci. Wiec napisz cos na temat a nie gadasz od rzeczy, y przepraszac nie mam nikogo zamiaru bo nikogo nie obrazilem, a to ze prawda Cie boli to juz nie moja sprawa. Pisz na temat to nie bede Cie komentowal.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę