Dodawanie komentarza

Do tematu: boshe jak tak mozna japie****

Komentarze do artykułu: Obozy pracy dla Polaków

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

boshe jak tak mozna japie****

~Justyna

2007-02-23 11:11:57

Boshe....... ja.... pie...**** przeciez to jest masakra....co ludzie potrafia zrobic........... gdybym spotkala kiedys kogos ktoregos z tych ludzi ktorzy tak traktowali pracownikow to......zajeba***** wsumie nie ....przybilabym to pala gwozdziami zrobilabym mu duzo ran i posypala bym sola a potem bym sobie poszla:]............... czemu na swiecie jest taka nie sprawiedliwosc..... i na bank bedzie ta ze ci pracodawcy i wszyscy ludzie ktorzy kiedrowali tym dostana po gora 5 lat albo tylko zawieszenie ...przeciez to jest no masakra ....... ja za takie traktowanie zabiłabym...... lub tak jak wyzej napisalam, przybilabym do pala;]............. pozdrwienia dal ludzi sprawiedliwy:)..............a wy Jeba*** Skurwy**** ( pracodawcy ) Gnijcieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ODPOWIEDZ

Nie popieram kolezanki

~Emi

2007-07-05 06:54:26

Gdybys tak zrobila jak napisalas to nie bylabys lepsza od nich...Najgorszą karą dla wroga jest przebaczenie..

ODPOWIEDZ

WITAM

~TOMI

2009-07-20 22:45:55

JA ZNALAZŁEM PARE OSUB Z ORTANOWEJ NA NASZEJ KLASIE CO SPRZEDAWALI LUDZI SZCZYT CHAMSTWA I SIĘ BAWJĄ I KOCĄ TAKIE SAMO POTOMSTWO JAK ONI. JAK ZNACIE NAZWUSKO CHOĆ JEDNEJ OSOBY TO SZUKAJCIE AŻ ZNAJDZIECIE!!!!!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę