Dodawanie komentarza

Do tematu: OBOZY PRACY ORDONA<ORTA NOVA

Komentarze do artykułu: Obozy pracy dla Polaków

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

OBOZY PRACY ORDONA<ORTA NOVA

~Marta

2009-11-08 15:51:46

Ten artykuł to cała prawda!Osobiście widziałam te obozy,ale ja nie byłam tak naiwna i niue znalazłam się wjednym z nich.A nawet spotkałam i poznałam tkz.POLSKICH KAPO.Ludzie bez sumienia,oszuści i cwaniacy.Ale w artykule pominięto ich imiona i nazwiska,albo i nigdy nie dorwano się im do tyłka. W Foggi na stazione (dworzec PKP)wielokrotnie spotkałam polaków w różnym wieku,a nawet i kobiety dobrze po 60.Ci ludzie płakali,prosili o jakiekolwiek wsparcie,ale byli tak zastraszeni,że na policję bali się dzwonić.Zresztą co nie którzy twierdzili,że Carabinierzy z Orta Nova dobrze wiedzieli co się tam dzieje.W to też akurat wierzę,bo mieszkałam w tych rejonach prawie rok.Teżpracowałam 10 lat temu na plantacji pomidorów,ale nigdy do obozu nie trafiłam.Może dzięki temu,że znam język włoski.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę