Dodawanie komentarza

Do tematu: nic dobrego z tego nie bedzie.

Komentarze do artykułu: Myśli zamiast klawiatury

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

nic dobrego z tego nie bedzie.

~digicho

2004-12-11 05:12:34

pokazuja inwalidów ale chodzi im o akceptację społeczną dla badań w kierunku czytanai myśli.. Amerykanie maja bazy danych w których skatalogowane są wszysktie reakcje i emocje ludzkie w powiazaniu z falami mózgowymi i skurczami mięśni.. to pozwoli wcielić wizje Orwella w życie..

ODPOWIEDZ

Jesteś głupi

~ja!!

2005-02-03 23:02:15

Jesteś głupim, przewrażliwionym hipokrytą szukającym wszędzie zbiorowego spisku.Denerwują mnie takie prostacze uogólnienia w stylu "nic z tego nie będzie"Spróbuj najpierw sam wymyślić lub spróbować zrozumieć budowę takiego urządzenia.heh.. dziecinada

ODPOWIEDZ

hmmmm

~Darkstar

2005-07-13 07:44:37

to tak jakbyś myślał, że przy pomocy telewizora ktoś cię może "skamerować". To, że technologia wykorzystuje impulsy elektryczne mózgu nie znaczy jeszcze, że może je interpretować jako konkretne myśli.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę