Dodawanie komentarza

Do tematu: mojej żonie komórka urwała

Komentarze do artykułu: Telefony komórkowe niszczą DNA

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

mojej żonie komórka urwała

~Grzegorz

2004-12-21 21:17:18

głowę!
   
   To było straszne. Tak jej odszczeliło, że ścianę w kuchni na czerwono pobarwiło... myślałem, że zemdleję...
   
   Żona robiła pizzę, zadzwoniła koma. Okazało się, że leży ona tuż za ketchupem - ruch ręką w stronę narzędzia komunikacyjnego wywołał nagłe zgniecenie plastikowej butelki zawierającej czerwoną substancję, która prysnęła po ścianach...i na jej szyję.. myslałem, że chce popełnić samobójstwo....
   
   Nigdy nie zapomnę. Od teraz zawsze noszę przy sobie telefon, ale stacjonarny. W zeszłym miesiącu kupiłem w hurtowni 5 km kabla telefonicznego...
   
   Czuję się człowiekiem wolnym!

ODPOWIEDZ

To wielka tragedia.

~Jacobsen

2005-02-04 17:28:31

Rozumiem Twoje sceptyczne podejście do telefoni komórkowej. Masz rację. Ja też przerzucam się na przenośny tel. stacjonarny. Wielkie współczucie z powdu wybranki serca. POSTANOWIŁEM: nie ożenie się!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę