Dodawanie komentarza

Do tematu: Kody kreskowe

Komentarze do artykułu: Cyfrowy anioł VeriChip

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Kody kreskowe

~-=MAX=-

2008-07-28 00:36:13

Zwroćcie uwagę na kody kreskowe
   Kod kreskowy EAN-13 posiada 3 pary dłuższych kresek – na lewym i prawym krańcu oraz pośrodku. Są one identyczne z kreskami symbolizującymi liczbę 6, tyle że nie widnieje ona pod nimi. Te trzy kombinacje dłuższych kresek pozostają jednakowe we wszystkich kodach kreskowych i komputer odczytuje je jako liczbę 666.
   
   Jeżeli tak dalej pójdzie to wszyscy ludzie dostaną po czipie (pod pretekstem bezpieczeństwa, wygody itp.), na których będą zawarte dane osobowe, stan konta itp. i w ten sposób wszyscy będą mogli być kontrolowani i namierzani np.: przez satelity GPS, a jak się komuś nie spodobasz to Ci wyłączą czipa, a wtedy staniesz się nikim i bye bye...
   
   Szykuje się narzędzie totalnej kontroli...
   
   http://video.google.pl/videoplay?docid=-2147432141700087937&hl=pl
   
   PZDR

ODPOWIEDZ

Kody kreskowe

~-=MAX=-

2008-07-28 00:40:38

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kod_kreskowy

ODPOWIEDZ

Link

~-=MAX=-

2008-09-28 00:40:29

http://pl.youtube.com/watch?v=SjlTuEzZz9M

ODPOWIEDZ

Wyłączy, nie wyłaczy

~szaszłyk

2009-05-28 00:25:53

Niektórzy mówią że w 2012 ma być przebiegunowanie Ziemi. Osobiście nie wierzę w przepowiednie Majów (pogan) ale gdyby coś takiego się wydarzyło, szlag trafi cały syste z chipami czy bez. W ogóle to uważam, że postęp i ekonomia to są dzisejsze bóstwa (z tym drugim naturalnie wiążą się pieniądze czyli znany od wieków bożek). Ci na górze dostają już pierdolca bo mają już tyle kasy, że chyba sobie nią dupę wycierają i dalej nie mogą osiągnąć satysfakcji (tak już przywykli do skrajnego bogactwa). Wobec tego wymyślają "co by tu jeszcze zrobić". I wymyślają coraz to nowe bzdety. Takim czymś są obecne karty płatnicze (podnoszace ceny o 2%) a ludzie (zwróćcie uwagę) głupio się uśmiechają do kasjerek i vice versa (kasjerka - niekoniecznie młoda co szuka sponsora - zwykle jest jakby milsza do tego z kartą niż tego z gotówką). Co za debilizm! Za pare lat moga wciskać czipy. W związku z Apokalipsą 13.16-17 jest to niepokojące (zakładam, że nie dam się w to wpakować). Jeśli jednak tak się stanie, zapomnijcie o wolności. Wielki Brat z Orewella to przy tym pikuś. Lepiej by było już umrzeć niż żyć w takim piekle. Zdawać sobie sprawę, że jest się na każdym kroku inwigilowanym i że urzędnik gdy tylko zechce może wiedzieć o każdym twoim ruchu nawet w domu! Czy kopulujesz akurat albo z kim i kiedy to robiłeś ostatnio i jak często, czy ona miała orgazm (tak, tak - te czipy to wymysł chorych medyków i potrafią mierzyć parametry pracy organizmu). A czy kopulujesz z panią A czy B to widać po wspólnym położeniu dwóch chipów (GPS). O kopulacji świadczą ruchy. A podsłuch w chipie z jednoczesnym wykrywaczem kłamstw pozwoli śledczemu przybliżyć się do prawdy choćbyś komuś akurat kłamał!
   Chyba nadchodzi epoka niewolnictwa sterowanego na odległość! Chyba że okażemy się mądrzejsi niż ci politycy.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę